Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool

Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool

LONDEN (ANP) - De tijdelijke hoofdtrainer Bruno Saltor van Chelsea heeft slechts één training om zijn ploeg voor te bereiden op het competitieduel met Liverpool. De clubleiding van Chelsea besloot zondagavond om Graham Potter te ontslaan, na een dienstverband van slechts een half jaar. Aan de Spaanse oud-voetballer Bruno de taak om de 'Blues' klaar te stomen voor de wedstrijd van dinsdag tegen Liverpool.

"Ik heb de spelers nog niet gesproken, ik zie ze straks pas op de training", zei de assistent van Potter op de persconferentie. "Uiteindelijk zijn we allemaal verantwoordelijk voor de situatie waarin we zitten. Het is nu mijn taak om te zorgen dat alles doorgaat. Ik focus me op de dingen waar ik controle op heb. Dat is de training van vandaag en op hoe we morgen gaan spelen. Verder kijk ik niet."

Bruno sloot zijn actieve voetbalcarrière in 2019 af bij Brighton & Hove Albion en werd toen bij die club assistent van hoofdcoach Potter. Samen stapten ze in september vorig jaar over naar Chelsea, dat Potter aanstelde als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. Hoewel de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly al voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers haalde, presteert Chelsea teleurstellend. De Londense ploeg staat in de Premier League op de elfde plaats, drie plekken onder het eveneens dolende Liverpool.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

12 minuten geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

2 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

4 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

8 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

9 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

10 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

11 uur geleden