Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool

Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool

LONDEN (ANP) - De tijdelijke hoofdtrainer Bruno Saltor van Chelsea heeft slechts één training om zijn ploeg voor te bereiden op het competitieduel met Liverpool. De clubleiding van Chelsea besloot zondagavond om Graham Potter te ontslaan, na een dienstverband van slechts een half jaar. Aan de Spaanse oud-voetballer Bruno de taak om de 'Blues' klaar te stomen voor de wedstrijd van dinsdag tegen Liverpool.

"Ik heb de spelers nog niet gesproken, ik zie ze straks pas op de training", zei de assistent van Potter op de persconferentie. "Uiteindelijk zijn we allemaal verantwoordelijk voor de situatie waarin we zitten. Het is nu mijn taak om te zorgen dat alles doorgaat. Ik focus me op de dingen waar ik controle op heb. Dat is de training van vandaag en op hoe we morgen gaan spelen. Verder kijk ik niet."

Bruno sloot zijn actieve voetbalcarrière in 2019 af bij Brighton & Hove Albion en werd toen bij die club assistent van hoofdcoach Potter. Samen stapten ze in september vorig jaar over naar Chelsea, dat Potter aanstelde als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. Hoewel de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly al voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers haalde, presteert Chelsea teleurstellend. De Londense ploeg staat in de Premier League op de elfde plaats, drie plekken onder het eveneens dolende Liverpool.

Meer uit Voetbal

WK-ganger Kaapverdië wint oefenduel met Finland na strafschoppen

AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.

13 minuten geleden
Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

9 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

15 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

16 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

17 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

1 dag geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden