Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool
LONDEN (ANP) - De tijdelijke hoofdtrainer Bruno Saltor van Chelsea heeft slechts één training om zijn ploeg voor te bereiden op het competitieduel met Liverpool. De clubleiding van Chelsea besloot zondagavond om Graham Potter te ontslaan, na een dienstverband van slechts een half jaar. Aan de Spaanse oud-voetballer Bruno de taak om de 'Blues' klaar te stomen voor de wedstrijd van dinsdag tegen Liverpool.
"Ik heb de spelers nog niet gesproken, ik zie ze straks pas op de training", zei de assistent van Potter op de persconferentie. "Uiteindelijk zijn we allemaal verantwoordelijk voor de situatie waarin we zitten. Het is nu mijn taak om te zorgen dat alles doorgaat. Ik focus me op de dingen waar ik controle op heb. Dat is de training van vandaag en op hoe we morgen gaan spelen. Verder kijk ik niet."
Bruno sloot zijn actieve voetbalcarrière in 2019 af bij Brighton & Hove Albion en werd toen bij die club assistent van hoofdcoach Potter. Samen stapten ze in september vorig jaar over naar Chelsea, dat Potter aanstelde als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. Hoewel de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly al voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers haalde, presteert Chelsea teleurstellend. De Londense ploeg staat in de Premier League op de elfde plaats, drie plekken onder het eveneens dolende Liverpool.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
10 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
12 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
12 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.
14 uur geleden