Interim-trainer Chelsea denkt alleen aan duel met Liverpool
LONDEN (ANP) - De tijdelijke hoofdtrainer Bruno Saltor van Chelsea heeft slechts één training om zijn ploeg voor te bereiden op het competitieduel met Liverpool. De clubleiding van Chelsea besloot zondagavond om Graham Potter te ontslaan, na een dienstverband van slechts een half jaar. Aan de Spaanse oud-voetballer Bruno de taak om de 'Blues' klaar te stomen voor de wedstrijd van dinsdag tegen Liverpool.
"Ik heb de spelers nog niet gesproken, ik zie ze straks pas op de training", zei de assistent van Potter op de persconferentie. "Uiteindelijk zijn we allemaal verantwoordelijk voor de situatie waarin we zitten. Het is nu mijn taak om te zorgen dat alles doorgaat. Ik focus me op de dingen waar ik controle op heb. Dat is de training van vandaag en op hoe we morgen gaan spelen. Verder kijk ik niet."
Bruno sloot zijn actieve voetbalcarrière in 2019 af bij Brighton & Hove Albion en werd toen bij die club assistent van hoofdcoach Potter. Samen stapten ze in september vorig jaar over naar Chelsea, dat Potter aanstelde als opvolger van de ontslagen Thomas Tuchel. Hoewel de Amerikaanse eigenaar Todd Boehly al voor honderden miljoenen aan nieuwe spelers haalde, presteert Chelsea teleurstellend. De Londense ploeg staat in de Premier League op de elfde plaats, drie plekken onder het eveneens dolende Liverpool.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
2 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
10 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
10 uur geleden