Interim-trainer Boukhari leidt Sparta tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Nourdin Boukhari heeft zondag als interim-trainer de leiding over Sparta Rotterdam in het thuisduel met FC Utrecht in de Eredivisie. Hij vervangt Jeroen Rijsdijk, die vrijdag is ontslagen, een dag na de bekerzege na verlenging tegen de amateurs van Hercules.
Boukhari was assistent onder Rijsdijk. Foeke Booy, een andere assistent-trainer van Sparta, is samen met Rijsdijk ontslagen. Zondag krijgt Boukhari assistentie van Jeff Stans en Fouzi Mesaoudi, trainers van Jong Sparta.
Sparta zoekt een definitieve opvolger voor Boukhari. Maurice Steijn geldt als een belangrijke kandidaat, volgens bronnen dicht bij de trainer. Hij verliet Sparta bijna anderhalf jaar geleden voor Ajax, waar hij snel zijn ontslag kreeg.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
4 uur geleden