Interim-trainer Boukhari leidt Sparta tegen FC Utrecht
ROTTERDAM (ANP) - Nourdin Boukhari heeft zondag als interim-trainer de leiding over Sparta Rotterdam in het thuisduel met FC Utrecht in de Eredivisie. Hij vervangt Jeroen Rijsdijk, die vrijdag is ontslagen, een dag na de bekerzege na verlenging tegen de amateurs van Hercules.
Boukhari was assistent onder Rijsdijk. Foeke Booy, een andere assistent-trainer van Sparta, is samen met Rijsdijk ontslagen. Zondag krijgt Boukhari assistentie van Jeff Stans en Fouzi Mesaoudi, trainers van Jong Sparta.
Sparta zoekt een definitieve opvolger voor Boukhari. Maurice Steijn geldt als een belangrijke kandidaat, volgens bronnen dicht bij de trainer. Hij verliet Sparta bijna anderhalf jaar geleden voor Ajax, waar hij snel zijn ontslag kreeg.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
22 uur geleden