Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim-bondscoach Völler ziet Duitsland winnen van Frankrijk

Interim-bondscoach Völler ziet Duitsland winnen van Frankrijk

DORTMUND (ANP) - Aan de hand van Rudi Völler weet Duitsland weer wat winnen is. De interim-bondscoach, die de taken van de ontslagen Hansi Flick even waarneemt, zag zijn ploeg met 2-1 winnen in een vriendschappelijke wedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk.

De Duitse voetbalbond ontsloeg Flick zondag na de 4-1-thuisnederlaag in een oefenduel met Japan. Het betekende dat het nationale elftal slechts vier overwinningen had geboekt in de laatste zeventien wedstrijden.

Met Völler, die tegenwoordig directeur is bij de bond, ging het beduidend beter. Thomas Müller bezorgde Duitsland tegen Frankrijk al in de vierde minuut een 1-0-voorsprong met een schot van dichtbij. Na een prima steekbal van Kai Havertz verdubbelde Leroy Sané de voorsprong drie minuten voor tijd. Antoine Griezmann deed twee minuten later wat terug vanaf de stip, 2-1.

Duitsland hoeft zich als gastland niet te kwalificeren voor het EK van volgend jaar en speelt zodoende slechts oefenduels. De ploeg speelt op 14 oktober een uitwedstrijd tegen de Verenigde Staten en treft vier dagen later Mexico. De bedoeling is dat er dan een nieuwe bondscoach is.

Meer uit Voetbal

Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

26 minuten geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

1 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

2 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

2 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

3 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

4 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

19 uur geleden