Interim-bondscoach Völler ziet Duitsland winnen van Frankrijk
DORTMUND (ANP) - Aan de hand van Rudi Völler weet Duitsland weer wat winnen is. De interim-bondscoach, die de taken van de ontslagen Hansi Flick even waarneemt, zag zijn ploeg met 2-1 winnen in een vriendschappelijke wedstrijd tegen vicewereldkampioen Frankrijk.
De Duitse voetbalbond ontsloeg Flick zondag na de 4-1-thuisnederlaag in een oefenduel met Japan. Het betekende dat het nationale elftal slechts vier overwinningen had geboekt in de laatste zeventien wedstrijden.
Met Völler, die tegenwoordig directeur is bij de bond, ging het beduidend beter. Thomas Müller bezorgde Duitsland tegen Frankrijk al in de vierde minuut een 1-0-voorsprong met een schot van dichtbij. Na een prima steekbal van Kai Havertz verdubbelde Leroy Sané de voorsprong drie minuten voor tijd. Antoine Griezmann deed twee minuten later wat terug vanaf de stip, 2-1.
Duitsland hoeft zich als gastland niet te kwalificeren voor het EK van volgend jaar en speelt zodoende slechts oefenduels. De ploeg speelt op 14 oktober een uitwedstrijd tegen de Verenigde Staten en treft vier dagen later Mexico. De bedoeling is dat er dan een nieuwe bondscoach is.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
5 uur geleden