Interesse kaarten volgende edities Dutch GP 'overweldigend'
ZANDVOORT (ANP) - Kaarten voor de volgende twee edities van de Dutch Grand Prix in Zandvoort zijn erg in trek, laat de organisatie weten. Een woordvoerder noemt het aantal aanvragen "overweldigend". Sportief directeur van het evenement Jan Lammers schat zondag dat er voor 70 tot 80 procent van de kaarten al een aanvraag ligt.
"De eerste indicaties zijn geruststellend voor ons", aldus Lammers. Volgens hem is er al een "enorme aanloop" van mensen die steeds uitgeloot zijn of mensen die de race een keer van dichtbij mee willen maken. Tijdens de drie racedagen rekende de organisatie op 105.000 fans op het circuit. Die waren er ook op zaterdag, een dag eerder waren het er 95.000.
Vanwege de grote interesse en het beperkt aantal kaarten maakt de organisatie in 2024 en 2025 gebruik van een aanvraag- en toewijzingsproces waarbij iedereen een dezelfde kans heeft op een kaartje. Tot 8 september kunnen mensen een aanvraag doen voor een toegangsbewijs.
Meer uit Binnenland
TER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum in Ter Apel verbleven het gehele weekeinde meer dan 2000 asielzoekers. Dat is boven de afgesproken grens, en daarom moet opvangorgaan COA weer dwangsommen betalen. De drukte op het terrein was zo'n twee weken onder de limiet gebleven.
34 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - In de eerste drie kwartalen van dit jaar zijn er 54.100 woningen bijgekomen. Als het laatste kwartaal hetzelfde verloopt als vorig jaar, komt het totaal dit jaar op 77.600 woningen. Dat is minder dan de 82.400 gerealiseerde woningen van vorig jaar, staat in een jaarlijks rapport van het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De politie Oost-Nederland gaat ongeveer driehonderd mensen benaderen die mogelijk zijn gedupeerd door beleggingsfraude. De politie wil ze informeren dat ze cryptogeld overmaken naar vermoedelijke oplichters, en adviseert ze daarmee te stoppen. Dat meldt de politie.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat maakt zich grote zorgen over de Nederlandse infrastructuur. Wegen, vaarwegen, bruggen en sluizen zijn toenemend beschadigd en versleten. De infrastructuur is "de ruggengraat van onze samenleving en economie", meent directeur Martin Wijnen, en om die veilig te houden is volgens hem meer geld nodig.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ziekenhuizen willen dat de politiek maatregelen neemt tegen privéklinieken. Een deel daarvan werkt "met een op productie en winst gericht verdienmodel, met behulp van een agressieve mediacampagne", stelt de Nederlandse Vereniging van Ziekenhuizen (NVZ).
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In twee jaar tijd zijn 15,4 miljoen mensen in Turkije en Syrië geholpen met het door Giro555 opgehaalde geld na de aardbevingen in februari 2023. Meer dan 50.000 mensen kwamen toen om het leven. In Nederland werd nadien ruim 128 miljoen euro opgehaald, wat inmiddels allemaal is uitgegeven, meldt Giro555.
8 uur geledenPHILIPSBURG (ANP) - Sint-Maarten heeft Nederland formeel om financiële steun gevraagd om problemen bij de politiefaciliteiten op het eiland aan te pakken, zo is zondag bekendgemaakt. Volgens minister-president Luc Mercelina is daarvoor 6,5 miljoen dollar (ongeveer 5,6 miljoen euro) nodig.
12 uur geleden