Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interesse kaarten volgende edities Dutch GP 'overweldigend'

Interesse kaarten volgende edities Dutch GP 'overweldigend'

ZANDVOORT (ANP) - Kaarten voor de volgende twee edities van de Dutch Grand Prix in Zandvoort zijn erg in trek, laat de organisatie weten. Een woordvoerder noemt het aantal aanvragen "overweldigend". Sportief directeur van het evenement Jan Lammers schat zondag dat er voor 70 tot 80 procent van de kaarten al een aanvraag ligt.

"De eerste indicaties zijn geruststellend voor ons", aldus Lammers. Volgens hem is er al een "enorme aanloop" van mensen die steeds uitgeloot zijn of mensen die de race een keer van dichtbij mee willen maken. Tijdens de drie racedagen rekende de organisatie op 105.000 fans op het circuit. Die waren er ook op zaterdag, een dag eerder waren het er 95.000.

Vanwege de grote interesse en het beperkt aantal kaarten maakt de organisatie in 2024 en 2025 gebruik van een aanvraag- en toewijzingsproces waarbij iedereen een dezelfde kans heeft op een kaartje. Tot 8 september kunnen mensen een aanvraag doen voor een toegangsbewijs.

Meer uit Binnenland

Oppositie Curaçao wil dat premier luchtruim beschermt

WILLEMSTAD (ANP) - De oppositie in Curaçao wil dat premier Gilmar 'Pik' Pisas optreedt om het luchtruim boven het land te beschermen. Parlementariër Giselle Mc William, leider van de oppositiepartij MAN-PIN, vindt dat Pisas de Verenigde Staten en Venezuela moet dwingen "om ons luchtruim en grondgebied te respecteren".

35 minuten geleden
Stint had volgens OM al ruim een jaar problemen met gashendel

DEN BOSCH (ANP) - De Stint had al sinds mei 2017 problemen met de gashendel, die door een gebroken terugkeerveer kon blijven hangen. Daardoor kon de elektrische bolderkar blijven doorrijden bij het afremmen. Stint-ontwerper Peter Noorlander bagatelliseerde het probleem door te doen alsof het minder vaak voorkwam, zei de officier van justitie maandag in de Stint-zaak in de rechtbank in Den Bosch.

42 minuten geleden
Reuzensprong voor Marco Borsato in Top 2000 na vrijspraak

HILVERSUM (ANP) - Marco Borsato maakt een reuzensprong in de Top 2000 nu hij is vrijgesproken van ontucht. De vijf liedjes die het meest zijn gestegen, zijn allemaal van hem, en allemaal gaan ze meer dan duizend plekken omhoog. Zo stijgt het lied Zij van plaats 1566 naar 116.

1 uur geleden
Concertgebouw in Amsterdam beklad met rode verf

AMSTERDAM (ANP) - Het Concertgebouw in Amsterdam is maandagochtend rond 06.30 uur beklad met rode verf. Dat bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Het Parool. De woordvoerder zegt maandagmiddag dat de verf is verwijderd.

1 uur geleden
Nederlander gewond geraakt door aanslag Australië

DEN HAAG (ANP) - Een Nederlands persoon is gewond geraakt tijdens de aanslag bij het Australische Bondi Beach op zondag. Dat meldt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken. De persoon heeft een dubbele nationaliteit; naast de Nederlandse is onbekend welke andere nationaliteit de persoon bezit.

1 uur geleden
Weglaten remschakelaar op Stint onvergeeflijke fout, zegt OM

DEN BOSCH (ANP) - Het weglaten van een remschakelaar op de Stint is "een onvergeeflijke fout". Dit stelde het Openbaar Ministerie maandag in de rechtbank in Den Bosch.

2 uur geleden
OM waarschuwt opnieuw voor medicijnen van 'online-nepapothekers'

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie in Den Haag heeft maandag tijdens een zitting tegen twee verdachten van illegale handel in geneesmiddelen opnieuw gewaarschuwd voor het online bestellen van medicijnen. "Als je buiten de gebaande wegen online medicijnen bestelt, weet je niet wat je koopt," aldus de officier van justitie. "Je weet niet wat je slikt en je weet niet wat de gevolgen daarvan kunnen zijn."

2 uur geleden