Inter zonder spits Lukaku tegen Bayern in Champions League
MILAAN (ANP) - Internazionale kan spits Romelu Lukaku woensdag niet inzetten in de eerste groepswedstrijd van de Champions League tegen Bayern München. De Belg heeft een heupblessure die hem langer aan de kant houdt dan gedacht. Belgische media hebben Lukaku al gespot in België, waar hij enige tijd zal revalideren. Hij is vermoedelijk tot eind september uit de roulatie.
Inter, dat afgelopen zaterdag de stadsderby met AC Milan met 3-2 verloor, treft Bayern in het eigen stadion San Siro. De Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries beginnen vermoedelijk in de basis. "Het wordt een heel moeilijke wedstrijd, waar we ons zo goed mogelijk op zullen voorbereiden. We dagen een van de sterkste teams in Europa uit, maar we zijn Inter en we zullen spelen zoals Inter", zei trainer Simone Inzaghi.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
6 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
15 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
18 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
18 uur geleden