
Inter zonder spits Lukaku tegen Bayern in Champions League
MILAAN (ANP) - Internazionale kan spits Romelu Lukaku woensdag niet inzetten in de eerste groepswedstrijd van de Champions League tegen Bayern München. De Belg heeft een heupblessure die hem langer aan de kant houdt dan gedacht. Belgische media hebben Lukaku al gespot in België, waar hij enige tijd zal revalideren. Hij is vermoedelijk tot eind september uit de roulatie.
Inter, dat afgelopen zaterdag de stadsderby met AC Milan met 3-2 verloor, treft Bayern in het eigen stadion San Siro. De Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries beginnen vermoedelijk in de basis. "Het wordt een heel moeilijke wedstrijd, waar we ons zo goed mogelijk op zullen voorbereiden. We dagen een van de sterkste teams in Europa uit, maar we zijn Inter en we zullen spelen zoals Inter", zei trainer Simone Inzaghi.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft maandag in een verklaring op de website excuses gemaakt voor het wangedrag van enkele bezoekers van de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duel lag in de slotfase bijna een kwartier stil vanwege wangedrag op de tribune in een hoek van het stadion. Eén toeschouwer gaf een klap aan speler Jetro Willems, die net als vier andere medewerkers van de club maandag aangifte heeft gedaan bij de politie wegens bedreiging en mishandeling.
4 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De 20-jarige man die tijdens de wedstrijd tussen PSV en Sevilla FC in de Europa League het veld betrad en de keeper van de Spaanse club aanviel, heeft een stadionverbod van veertig jaar gekregen. Dat meldde de Eredivisieclub uit Eindhoven.
6 minuten geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman vindt het geen goede ontwikkeling dat aan het komende WK voetbal 48 landen mogen deelnemen. De bondscoach van Oranje denkt dat door de verlenging van het wereldkampioenschap de vakantie van zijn spelers in het gedrang komt.
52 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - De 'fan' die zondag voetballer Jetro Willems van FC Groningen een klap gaf, zit niet meer vast, laat de politie weten. Wanneer hij precies is vrijgelaten kon een politiewoordvoerder niet zeggen. De minderjarige man uit Groningen blijft verdachte van mishandeling.
56 minuten geledenPARIJS (ANP) - Mike Maignan is de nieuwe nummer 1 onder de lat in het Franse voetbalelftal. De doelman van AC Milan volgt Hugo Lloris op, die na het WK in Qatar stopte als international. Frankrijk is vrijdag de eerste tegenstander van het Nederlands elftal in de kwalificatiereeks voor het EK.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Marcus Rashford heeft zich afgemeld bij bondscoach Gareth Southgate van het Engelse voetbalelftal voor de komende interlands in de EK-kwalificatie tegen Italië (23 maart) en Oekraïne (26 maart). De aanvaller van Manchester United, de laatste tijd in grootse vorm, heeft zondag een blessure opgelopen in de met 3-1 gewonnen kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Georginio Wijnaldum is reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal, zo maakte bondscoach Ronald Koeman maandag bekend. Virgil van Dijk blijft de captain van Oranje.
1 uur geleden