Inter wint niet bij Atalanta en moet vrezen voor koppositie
BERGAMO (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale is er op bezoek bij Atalanta niet in geslaagd de koppositie verder uit te bouwen. Tegen de club uit Bergamo kwam de Milanese ploeg niet verder dan 0-0. Zo kwam een reeks van acht gewonnen competitiewedstrijden ten einde en kan AC Milan maandag de eerste plek overnemen.
De middenvelders Teun Koopmeiners en Marten de Roon begonnen in de basis bij Atalanta, waar Hans Hateboer ontbrak in de wedstrijdselectie. Inter-coach Simone Inzaghi had geen plek voor de Nederlanders Stefan de Vrij en Denzel Dumfries in de basiself. Zij vielen wel in.
Het begin van de wedstrijd was voor Atalanta, maar later in de eerste helft kreeg Inter de iets betere kansen. Van veel echt grote mogelijkheden was geen sprake. Na de rust kwamen beide teams dichter bij de openingstreffer. Edin Džeko miste op aangeven van de net ingevallen Dumfries. Inter-keeper Samir Handanovic wist aan de andere kant met een paar goede reddingen een doelpunt te voorkomen. De Vrij kwam met nog tien minuten te gaan binnen de lijnen.
Inter blijft eerste, maar kan maandag worden gepasseerd door stadgenoot AC Milan. De huidige nummer 2 gaat dan tegen Spezia proberen de achterstand van 2 punten goed te maken. Atalanta staat vierde.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
9 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
9 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
12 uur geleden