Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter wint Milanese derby en lost Juventus af als koploper

Inter wint Milanese derby en lost Juventus af als koploper

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A overgenomen van Juventus. Door een zege van 4-2 in de beladen stadsderby met AC Milan kwam Inter op gelijke hoogte met de kampioen uit Turijn in punten, maar de ploeg van trainer Antonio Conte heeft een beter doelsaldo.

Steven de Vrij vertolkte een belangrijke rol in de enerverende wedstrijd in het Milanese stadion Giuseppe Meazza. Hij maakte in de zeventigste minuut de derde goal voor Inter.

De wedstrijd had alles van een beladen derby, waarin beide ploegen weinig voor elkaar onder deden. Toch troefde AC Milan diep in de eerste helft Inter af met twee doelpunten waarin Zlatan Ibrahimovic een hoofdrol vertolkte. De Zweedse spits stond aan de basis van de eerste goal, waarbij hij de bal voor het doel kopte kopte en Ante Rebic intikte. Even later, op slag van rust, kopt Ibrahimovic zelf raak.

Inter zette in de tweede helft alles op zijn kop en de wedstrijd naar zijn hand. Na nog geen tien minuten stond het al 2-2 dankzij treffers van Marcelo Brozovic en Matías Vecino. Vervolgens had De Vrij zijn moment van glorie. Hij stormde bij een hoekschop van Antonio Candreva naar het doel en kopte de bal achter keeper Gianluigi Donnarumma.

Nadat de Deense aanwinst Christian Eriksen de bal uit een vrije trap hard op de lat knalde, maakte de Belgische aanvaller Romelu Lukaku er in blessuretijd zelfs nog 4-2 van.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

2 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

8 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

12 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

12 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

16 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

16 uur geleden