Inter wint met 2-0 van Empoli mede door assist Dumfries
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de 25e overwinning in de Italiaanse competitie geboekt. Tegen Empoli won de koploper in de Serie A in eigen huis met 2-0.
De ploeg van coach Simone Inzaghi staat met nog acht wedstrijden te spelen op 79 punten. Dat zijn er veertien meer dan stadgenoot AC Milan. Juventus staat derde op twintig punten achterstand.
Federico Dimarco zorgde al in de 6e minuut voor de voorsprong van Inter door de voorzet van Alessandro Bastoni met een volley te verlengen. In de slotfase van de wedstrijd maakte Alexis Sánchez er op aangeven van invaller Denzel Dumfries 2-0 van.
Davy Klaassen bleef bij Inter op de bank. Stefan de Vrij ontbrak door een blessure.
Eerder op de dag kwam AS Roma niet verder dan 0-0 bij Lecce. De ploeg van coach Daniele De Rossi heeft door het gelijkspel een achterstand van vijf punten op Bologna dat op de vierde plaats staat, een plek die goed is voor het spelen van Champions League volgend seizoen. Roma begon met Rick Karsdorp, die in de slotfase werd gewisseld. Dean Huijsen werd in de tweede helft in de ploeg gebracht.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
12 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
20 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
21 uur geleden