Inter wint met 2-0 van Empoli mede door assist Dumfries
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de 25e overwinning in de Italiaanse competitie geboekt. Tegen Empoli won de koploper in de Serie A in eigen huis met 2-0.
De ploeg van coach Simone Inzaghi staat met nog acht wedstrijden te spelen op 79 punten. Dat zijn er veertien meer dan stadgenoot AC Milan. Juventus staat derde op twintig punten achterstand.
Federico Dimarco zorgde al in de 6e minuut voor de voorsprong van Inter door de voorzet van Alessandro Bastoni met een volley te verlengen. In de slotfase van de wedstrijd maakte Alexis Sánchez er op aangeven van invaller Denzel Dumfries 2-0 van.
Davy Klaassen bleef bij Inter op de bank. Stefan de Vrij ontbrak door een blessure.
Eerder op de dag kwam AS Roma niet verder dan 0-0 bij Lecce. De ploeg van coach Daniele De Rossi heeft door het gelijkspel een achterstand van vijf punten op Bologna dat op de vierde plaats staat, een plek die goed is voor het spelen van Champions League volgend seizoen. Roma begon met Rick Karsdorp, die in de slotfase werd gewisseld. Dean Huijsen werd in de tweede helft in de ploeg gebracht.
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
10 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
14 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
14 uur geleden