Inter voor 95 procent zeker van titel, denkt trainer Conte
MILAAN (ANP) - Internazionale kan de eerste landstitel in Italië sinds 2010 bijna niet meer ontgaan. De koploper heeft 10 verliespunten minder dan AC Milan en moet nog vijf wedstrijden spelen.
"We zijn er nog niet, maar ik denk dat we de titel voor 95 procent wel binnen hebben", aldus trainer Antonio Conte, die het knap vond dat zijn elftal zondag met 1-0 van middenmoter Hellas Verona won. "Winnen van een team dat niets te verliezen heeft en speelde zonder angst, levert ons niet 3, niet 6, maar 9 punten op."
Inter beëindigt met de titel de reeks van negen kampioenschappen op rij van Juventus, van 2012 tot en met 2020. Conte startte die serie tussen 2011 en 2014.
"Als we de titel pakken, betekent dat dat we echte winnaars zijn geworden", vindt Conte. "Laten we niet vergeten dat andere clubs punten verspelen en wij niet."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
16 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
56 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
3 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
20 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
20 uur geleden