Inter voor 95 procent zeker van titel, denkt trainer Conte
MILAAN (ANP) - Internazionale kan de eerste landstitel in Italië sinds 2010 bijna niet meer ontgaan. De koploper heeft 10 verliespunten minder dan AC Milan en moet nog vijf wedstrijden spelen.
"We zijn er nog niet, maar ik denk dat we de titel voor 95 procent wel binnen hebben", aldus trainer Antonio Conte, die het knap vond dat zijn elftal zondag met 1-0 van middenmoter Hellas Verona won. "Winnen van een team dat niets te verliezen heeft en speelde zonder angst, levert ons niet 3, niet 6, maar 9 punten op."
Inter beëindigt met de titel de reeks van negen kampioenschappen op rij van Juventus, van 2012 tot en met 2020. Conte startte die serie tussen 2011 en 2014.
"Als we de titel pakken, betekent dat dat we echte winnaars zijn geworden", vindt Conte. "Laten we niet vergeten dat andere clubs punten verspelen en wij niet."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
52 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
5 uur geleden