Inter verspeelt zege op Juventus na overtreding Dumfries
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Serie A genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Juventus. De Italiaanse kampioen koesterde in eigen stadion lang een voorsprong na een doelpunt van Edin Dzeko, maar moest vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren. Paulo Dybala benutte een strafschop na een lichte overtreding van Denzel Dumfries (1-1).
De Oranje-international was na 70 minuten in het veld gekomen bij Inter. Volgens de VAR en scheidsrechter Maurizio Mariani maakte Dumfries in de slotfase een overtreding op Alex Sandro. Op tv-beelden was te zien dat de oud-PSV'er de speler van Juventus op de rand van het strafschopgebied in een duel om de bal licht raakte.
Inter was in de 17e minuut op voorsprong gekomen via Dzeko. De Bosnische spits tikte zijn zevende treffer van het seizoen binnen, nadat een van richting veranderd schot van Hakan Çalhanoglu via de kruising voor zijn voeten was beland.
Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd bij de thuisclub, Matthijs de Ligt bleef op de bank zitten bij Juventus dat ontsnapte aan de derde nederlaag van het seizoen. Inter staat derde in de Serie A met 7 punten achterstand op Napoli en AC Milan, Juventus heeft 10 punten minder dan de twee leiders.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
13 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
16 uur geleden