Inter verspeelt zege op Juventus na overtreding Dumfries
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Serie A genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Juventus. De Italiaanse kampioen koesterde in eigen stadion lang een voorsprong na een doelpunt van Edin Dzeko, maar moest vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren. Paulo Dybala benutte een strafschop na een lichte overtreding van Denzel Dumfries (1-1).
De Oranje-international was na 70 minuten in het veld gekomen bij Inter. Volgens de VAR en scheidsrechter Maurizio Mariani maakte Dumfries in de slotfase een overtreding op Alex Sandro. Op tv-beelden was te zien dat de oud-PSV'er de speler van Juventus op de rand van het strafschopgebied in een duel om de bal licht raakte.
Inter was in de 17e minuut op voorsprong gekomen via Dzeko. De Bosnische spits tikte zijn zevende treffer van het seizoen binnen, nadat een van richting veranderd schot van Hakan Çalhanoglu via de kruising voor zijn voeten was beland.
Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd bij de thuisclub, Matthijs de Ligt bleef op de bank zitten bij Juventus dat ontsnapte aan de derde nederlaag van het seizoen. Inter staat derde in de Serie A met 7 punten achterstand op Napoli en AC Milan, Juventus heeft 10 punten minder dan de twee leiders.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
5 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
19 uur geleden