Inter verspeelt zege op Juventus na overtreding Dumfries
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Serie A genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Juventus. De Italiaanse kampioen koesterde in eigen stadion lang een voorsprong na een doelpunt van Edin Dzeko, maar moest vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren. Paulo Dybala benutte een strafschop na een lichte overtreding van Denzel Dumfries (1-1).
De Oranje-international was na 70 minuten in het veld gekomen bij Inter. Volgens de VAR en scheidsrechter Maurizio Mariani maakte Dumfries in de slotfase een overtreding op Alex Sandro. Op tv-beelden was te zien dat de oud-PSV'er de speler van Juventus op de rand van het strafschopgebied in een duel om de bal licht raakte.
Inter was in de 17e minuut op voorsprong gekomen via Dzeko. De Bosnische spits tikte zijn zevende treffer van het seizoen binnen, nadat een van richting veranderd schot van Hakan Çalhanoglu via de kruising voor zijn voeten was beland.
Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd bij de thuisclub, Matthijs de Ligt bleef op de bank zitten bij Juventus dat ontsnapte aan de derde nederlaag van het seizoen. Inter staat derde in de Serie A met 7 punten achterstand op Napoli en AC Milan, Juventus heeft 10 punten minder dan de twee leiders.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
49 minuten geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
50 minuten geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
3 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
20 uur geleden