Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verspeelt zege op Juventus na overtreding Dumfries

Inter verspeelt zege op Juventus na overtreding Dumfries

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Serie A genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Juventus. De Italiaanse kampioen koesterde in eigen stadion lang een voorsprong na een doelpunt van Edin Dzeko, maar moest vlak voor tijd de gelijkmaker incasseren. Paulo Dybala benutte een strafschop na een lichte overtreding van Denzel Dumfries (1-1).

De Oranje-international was na 70 minuten in het veld gekomen bij Inter. Volgens de VAR en scheidsrechter Maurizio Mariani maakte Dumfries in de slotfase een overtreding op Alex Sandro. Op tv-beelden was te zien dat de oud-PSV'er de speler van Juventus op de rand van het strafschopgebied in een duel om de bal licht raakte.

Inter was in de 17e minuut op voorsprong gekomen via Dzeko. De Bosnische spits tikte zijn zevende treffer van het seizoen binnen, nadat een van richting veranderd schot van Hakan Çalhanoglu via de kruising voor zijn voeten was beland.

Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd bij de thuisclub, Matthijs de Ligt bleef op de bank zitten bij Juventus dat ontsnapte aan de derde nederlaag van het seizoen. Inter staat derde in de Serie A met 7 punten achterstand op Napoli en AC Milan, Juventus heeft 10 punten minder dan de twee leiders.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

48 minuten geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

1 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

3 uur geleden