Inter verspeelt tegen Sassuolo punten in titelstrijd Serie A
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om het kampioenschap in de Serie A punten verspeeld. De nummer drie gaf in de tweede helft tot twee keer toe een voorsprong weg en bleef steken op 3-3.
Inter blijft door de zege derde. De club van coach Antonio Conte heeft 58 punten, acht minder dan koploper Juventus en vier minder dan Lazio dat nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.
Sassuolo opende al in de 4e minuut via Francesco Caputo de score in het lege Stadio Giuseppe Meazza. Maar Inter sloeg vlak voor het einde van de eerste helft terug. Via een benutte strafschop door Lukaku en een treffer van Cristiano Birgahi ging de nummer drie van de Serie A met een 2-1-voorsprong de rust in.
Nadat Roberto Gagliardini een enorme kans miste om zijn ploeg op een grotere voorsprong te zetten, bracht Domenico Berardi tien minuten voor tijd Sassuolo uit een strafschop langszij. Inter leek alsnog met de volle buit ervandoor te gaan door een doelpunt van Borja Valero, naar Giangiacomo Magnani scoorde vlak voor tijd nogmaals voor de bezoekers. in blessuretijd moest Milan Skriniar van de thuisploeg nog na zijn tweede geel van het veld.
Meer uit Voetbal
CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
35 minuten geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
13 uur geledenCHICAGO (ANP/DPA) - Duitsland kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige aanvallende middenvelder van Bayern München heeft op de training in Chicago, ter voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen de Verenigde Staten, een spierscheuring opgelopen. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft Assan Ouédraogo van RB Leipzig als vervanger van Karl opgeroepen.
14 uur geleden