Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verspeelt tegen Sassuolo punten in titelstrijd Serie A

Inter verspeelt tegen Sassuolo punten in titelstrijd Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om het kampioenschap in de Serie A punten verspeeld. De nummer drie gaf in de tweede helft tot twee keer toe een voorsprong weg en bleef steken op 3-3.

Inter blijft door de zege derde. De club van coach Antonio Conte heeft 58 punten, acht minder dan koploper Juventus en vier minder dan Lazio dat nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.

Sassuolo opende al in de 4e minuut via Francesco Caputo de score in het lege Stadio Giuseppe Meazza. Maar Inter sloeg vlak voor het einde van de eerste helft terug. Via een benutte strafschop door Lukaku en een treffer van Cristiano Birgahi ging de nummer drie van de Serie A met een 2-1-voorsprong de rust in.

Nadat Roberto Gagliardini een enorme kans miste om zijn ploeg op een grotere voorsprong te zetten, bracht Domenico Berardi tien minuten voor tijd Sassuolo uit een strafschop langszij. Inter leek alsnog met de volle buit ervandoor te gaan door een doelpunt van Borja Valero, naar Giangiacomo Magnani scoorde vlak voor tijd nogmaals voor de bezoekers. in blessuretijd moest Milan Skriniar van de thuisploeg nog na zijn tweede geel van het veld.

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

6 uur geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

6 uur geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

8 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

8 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

11 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

11 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

13 uur geleden