Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verspeelt tegen Sassuolo punten in titelstrijd Serie A

Inter verspeelt tegen Sassuolo punten in titelstrijd Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om het kampioenschap in de Serie A punten verspeeld. De nummer drie gaf in de tweede helft tot twee keer toe een voorsprong weg en bleef steken op 3-3.

Inter blijft door de zege derde. De club van coach Antonio Conte heeft 58 punten, acht minder dan koploper Juventus en vier minder dan Lazio dat nog een wedstrijd minder heeft gespeeld.

Sassuolo opende al in de 4e minuut via Francesco Caputo de score in het lege Stadio Giuseppe Meazza. Maar Inter sloeg vlak voor het einde van de eerste helft terug. Via een benutte strafschop door Lukaku en een treffer van Cristiano Birgahi ging de nummer drie van de Serie A met een 2-1-voorsprong de rust in.

Nadat Roberto Gagliardini een enorme kans miste om zijn ploeg op een grotere voorsprong te zetten, bracht Domenico Berardi tien minuten voor tijd Sassuolo uit een strafschop langszij. Inter leek alsnog met de volle buit ervandoor te gaan door een doelpunt van Borja Valero, naar Giangiacomo Magnani scoorde vlak voor tijd nogmaals voor de bezoekers. in blessuretijd moest Milan Skriniar van de thuisploeg nog na zijn tweede geel van het veld.

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

2 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

4 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

5 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

5 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

6 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

21 uur geleden