Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verslaat stadgenoot AC Milan en is dicht bij finale

Inter verslaat stadgenoot AC Milan en is dicht bij finale

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich een uitstekende uitgangspositie verworven om de finale van de Champions League te bereiken. Inter was met 2-0 te sterk voor stadgenoot AC Milan, dat een thuiswedstrijd speelde. De eindstand was al na 11 minuten bereikt.

Edin Dzeko bezorgde Inter een voortvarende start door al in de 8e minuut de score te openen. De Bosniër volleerde raak met links na een corner vanaf de linkerflank van Hakan Calhanoglu. Een paar minuten later was het wederom raak. Henrikh Mkhitaryan mocht zo doorlopen en schoot de bal dwars doormidden in. Desondanks had de zo bewierookte keeper Mike Maignan geen antwoord op de inzet.

Na een half uur leek Inter zelfs de kans de krijgen om de 0-3 binnen te schieten, maar zover kwam het niet. De Spaanse arbiter Jesús Gil Manzano oordeelde dat Inter-spits Lautaro Martínez naar de grond was gewerkt, maar na het bestuderen van de beelden vond hij het vergrijp te licht.

De winnaar van het Italiaanse onderonsje neemt het in de eindstrijd op tegen de winnaar van de confrontatie tussen titelhouder Real Madrid en Manchester City. Die clubs speelden dinsdag, in Madrid, met 1-1 gelijk.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

36 minuten geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

37 minuten geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

13 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

15 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

15 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

16 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

16 uur geleden