Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verovert twintigste landstitel na winst in Milanese derby

Inter verovert twintigste landstitel na winst in Milanese derby

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft vijf speelronden voor het einde de titel in de Serie A al veiliggesteld. De ploeg van trainer Simone Inzaghi veroverde de twintigste landstitel door met 2-1 de stadsderby tegen AC Milan te winnen.

Inter kwam door de winst op 86 punten, 17 meer dan AC Milan, dat nog altijd tweede staat. In de resterende vijf wedstrijden zijn maximaal 15 punten te verdienen, dus Inter is niet meer in te halen. Het was de zesde achtereenvolgende keer dat Internazionale AC Milan aftroefde in de beladen Milanese confrontatie.

Bij de kampioensploeg waren geen basisplaatsen ingeruimd voor de Nederlanders. Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Davy Klaassen namen plaats op de reservebank. Dumfries en de Vrij kwamen nog in het veld; de internationals van Oranje vielen tegen het einde van de wedstrijd in. Dumfries moest al snel weer inrukken. Hij kreeg een rode kaart na een opstootje met Theo Hernandez. Tijjani Reijnders begon wel bij het thuisspelende AC Milan. De middenvelder, ook international, werd in de tweede helft gewisseld.

Inter domineerde de wedstrijd en kwam in de 18e minuut op voorsprong. Francesco Acerbi stond bij een hoekschop helemaal vrij en kon raak koppen. In de tweede helft drukte Inter door met een goal van Marcus Thuram. De Franse aanvaller maakte al zijn twaalfde competitiegoal. AC Milan kwam in het laatste kwartier tot leven. Na de aansluitingstreffer van Fikayo Tomori werd het nog even spannend en vooral grimmig, maar Inter hield de voordelige marge in stand.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

2 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

2 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

2 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

4 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

5 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

5 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

6 uur geleden