Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter verovert twintigste landstitel na winst in Milanese derby

Inter verovert twintigste landstitel na winst in Milanese derby

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft vijf speelronden voor het einde de titel in de Serie A al veiliggesteld. De ploeg van trainer Simone Inzaghi veroverde de twintigste landstitel door met 2-1 de stadsderby tegen AC Milan te winnen.

Inter kwam door de winst op 86 punten, 17 meer dan AC Milan, dat nog altijd tweede staat. In de resterende vijf wedstrijden zijn maximaal 15 punten te verdienen, dus Inter is niet meer in te halen. Het was de zesde achtereenvolgende keer dat Internazionale AC Milan aftroefde in de beladen Milanese confrontatie.

Bij de kampioensploeg waren geen basisplaatsen ingeruimd voor de Nederlanders. Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Davy Klaassen namen plaats op de reservebank. Dumfries en de Vrij kwamen nog in het veld; de internationals van Oranje vielen tegen het einde van de wedstrijd in. Dumfries moest al snel weer inrukken. Hij kreeg een rode kaart na een opstootje met Theo Hernandez. Tijjani Reijnders begon wel bij het thuisspelende AC Milan. De middenvelder, ook international, werd in de tweede helft gewisseld.

Inter domineerde de wedstrijd en kwam in de 18e minuut op voorsprong. Francesco Acerbi stond bij een hoekschop helemaal vrij en kon raak koppen. In de tweede helft drukte Inter door met een goal van Marcus Thuram. De Franse aanvaller maakte al zijn twaalfde competitiegoal. AC Milan kwam in het laatste kwartier tot leven. Na de aansluitingstreffer van Fikayo Tomori werd het nog even spannend en vooral grimmig, maar Inter hield de voordelige marge in stand.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

3 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

6 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

7 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

8 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

11 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

11 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

11 uur geleden