
Inter verliest in Italiaanse competitie bij Spezia
LA SPEZIA (ANP) - Inter lijkt Napoli in de Italiaanse voetbalcompetitie helemaal uit het zicht te verliezen. De nummer 2 van de ranglijst verloor vrijdag van Spezia. De degradatiekandidaat won op eigen veld met 2-1. De voorsprong van Napoli, dat dit weekeinde nog in actie moet komen, op de achtervolger is 15 punten.
In de 55e minuut zette Daniel Maldini de thuisclub op voorsprong, na voorbereidend werk van M'Bala Nzola. In de 83e minuut maakte Romelu Lukaku. De Belg benutte een penalty. M'Bala Nzola zette Spezia vervolgens opnieuw op voorsprong. Ook hij deed dat vanaf 11 meter.
In de eerste helft had Lautaro Martínez namens Inter een strafschop gemist. De Argentijn zag doelman Bartlomiej Dragowski redden.
Dumfries en De Vrij
Denzel Dumfries en Stefan de Vrij ontbraken in de beginopstelling bij Inter. Dumfries viel in de 66e minuut in. Jeroen Zoet zat als tweede keeper op de bank bij Spezia.
Napoli speelt zaterdag tegen Atalanta.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.
37 minuten geledenTHUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.
3 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft zich versterkt met de Spaanse international Martin Zubimendi. De 26-jarige middenvelder komt over van Real Sociedad en tekende een contract voor "meerdere seizoenen" in Londen, zo maakte de club uit de Premier League zondag bekend.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Francesco Farioli (36) wordt trainer van FC Porto. Dat heeft de club via de eigen media bekendgemaakt.
5 uur geledenATLANTA (ANP/DPA) - Jamal Musiala (22) staat waarschijnlijk vijf maanden aan de kant met een kuitbeenblessure. De aanvaller van Bayern München liep die kwetsuur op bij het WK voor clubs in de kwartfinale tegen Paris Saint-Germain. Musiala kwam vlak voor rust hard in botsing met de Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma van PSG. Zowel Musiala als Donnarumma was aangedaan door het incident.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Sarina Wiegman vindt dat Engeland "beter moet spelen" en "vaster aan de bal moet zijn" om tegen Nederland een goede kans te maken. Dit zei de bondscoach van Engeland na de 2-1-nederlaag in de eerste groepswedstrijd van het EK tegen Frankrijk. "Natuurlijk zijn we gefrustreerd, want we hebben een heel goede voorbereiding gehad. Maar dat is nooit een garantie dat je de wedstrijd wint", aldus de Nederlandse coach, die in 2017 met Oranje Europees kampioen werd.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WK voetbal voor clubteams. Het team van trainer Xabi Alonso won in New York in de kwartfinales met 3-2 van de Duitse ploeg Borussia Dortmund. Paris Saint-Germain is in de halve finale de tegenstander.
15 uur geleden