Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter start competitie met spectaculaire zege op Fiorentina

Inter start competitie met spectaculaire zege op Fiorentina

MILAAN (ANP) - Internazionale is de nieuwe voetbalcompetitie in Italië spectaculair begonnen. De nummer 2 van het vorige seizoen won zaterdag in eigen stadion in de slotfase van Fiorentina: 4-3. Inter miste de Nederlandse verdediger Stefan de Vrij wegens een schorsing.

Voor Fiorentina was het al de tweede competitiewedstrijd. Vorige week won het elftal van coach Giuseppe Iachini met 1-0 van Torino.

Een tweede zege leek lange tijd aanstaande voor Fiorentina. Christian Kouamé opende in de 3e minuut de score. Kort voor rust maakte Lautaro Martínez gelijk. Inter kwam door een eigen doelpunt van Federico Ceccherini in de 52e minuut op voorsprong. Daarna was het weer de beurt aan Fiorentina. Franck Ribéry speelde een belangrijke rol. De 37-jarige Fransman gaf zowel bij de 2-2 van Gaetano Castrovilli als bij de 2-3 van Federico Chiesa de assist.

Inter leek verslagen, maar twee late doelpunten beslisten anders. Romelu Lukaku zorgde in de 87e minuut voor de 3-3 en in de 88e minuut noteerde Danilo D'Ambrosio de 4-3 voor de verliezend finalist van de Europa League.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

3 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

6 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

7 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

7 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

10 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden