Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter start competitie met spectaculaire zege op Fiorentina

Inter start competitie met spectaculaire zege op Fiorentina

MILAAN (ANP) - Internazionale is de nieuwe voetbalcompetitie in Italië spectaculair begonnen. De nummer 2 van het vorige seizoen won zaterdag in eigen stadion in de slotfase van Fiorentina: 4-3. Inter miste de Nederlandse verdediger Stefan de Vrij wegens een schorsing.

Voor Fiorentina was het al de tweede competitiewedstrijd. Vorige week won het elftal van coach Giuseppe Iachini met 1-0 van Torino.

Een tweede zege leek lange tijd aanstaande voor Fiorentina. Christian Kouamé opende in de 3e minuut de score. Kort voor rust maakte Lautaro Martínez gelijk. Inter kwam door een eigen doelpunt van Federico Ceccherini in de 52e minuut op voorsprong. Daarna was het weer de beurt aan Fiorentina. Franck Ribéry speelde een belangrijke rol. De 37-jarige Fransman gaf zowel bij de 2-2 van Gaetano Castrovilli als bij de 2-3 van Federico Chiesa de assist.

Inter leek verslagen, maar twee late doelpunten beslisten anders. Romelu Lukaku zorgde in de 87e minuut voor de 3-3 en in de 88e minuut noteerde Danilo D'Ambrosio de 4-3 voor de verliezend finalist van de Europa League.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

14 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

17 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

18 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

18 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

20 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

20 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

20 uur geleden