Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

ISTANBUL (ANP/DPA) - Voetballer Robin Gosens van Internazionale wijst tegenstander Manchester City in de finale van de Champions League aan als favoriet voor de zege. "Manchester City heeft een enorm sterk team", keek de Duitse vleugelspeler vooruit bij de Rheinischen Post. "De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft met Kevin De Bruyne, Ilkay Gündogan en Erling Haaland meerdere supersterren, maar juist in het voetbal zijn er honderden voorbeelden waarin de op papier kleinere ploeg de grote klopt. En we moeten eerst nog verslagen worden."

Inter en Manchester City nemen het zaterdagavond tegen elkaar op in het Atatürk Olympisch Stadion in de Turkse stad Istanbul. De ploeggenoot van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in Milaan zegt dat de ploeg er alles aan zal doen om de finale te winnen. "We hebben laten zien dat we goed kunnen voetballen", zegt de Duitser die met Inter onder meer AC Milan en Benfica uitschakelde.

Gosens vindt het nog altijd een "onwerkelijk gevoel" dat hij met Inter in de finale staat. "Het past echter bij mijn buitengewone carrière", zegt de veertienvoudig Duits international die in het verleden speelde bij Vitesse, FC Dordrecht en Heracles Almelo. "Zonder dat ik ooit in een opleidingscentrum heb gezeten, heb ik best laat de weg naar het betaald voetbal gevonden. Maar ik ben nooit gestopt met dromen."

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

42 minuten geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

10 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

10 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

10 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

12 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

13 uur geleden