Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

ISTANBUL (ANP/DPA) - Voetballer Robin Gosens van Internazionale wijst tegenstander Manchester City in de finale van de Champions League aan als favoriet voor de zege. "Manchester City heeft een enorm sterk team", keek de Duitse vleugelspeler vooruit bij de Rheinischen Post. "De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft met Kevin De Bruyne, Ilkay Gündogan en Erling Haaland meerdere supersterren, maar juist in het voetbal zijn er honderden voorbeelden waarin de op papier kleinere ploeg de grote klopt. En we moeten eerst nog verslagen worden."

Inter en Manchester City nemen het zaterdagavond tegen elkaar op in het Atatürk Olympisch Stadion in de Turkse stad Istanbul. De ploeggenoot van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in Milaan zegt dat de ploeg er alles aan zal doen om de finale te winnen. "We hebben laten zien dat we goed kunnen voetballen", zegt de Duitser die met Inter onder meer AC Milan en Benfica uitschakelde.

Gosens vindt het nog altijd een "onwerkelijk gevoel" dat hij met Inter in de finale staat. "Het past echter bij mijn buitengewone carrière", zegt de veertienvoudig Duits international die in het verleden speelde bij Vitesse, FC Dordrecht en Heracles Almelo. "Zonder dat ik ooit in een opleidingscentrum heb gezeten, heb ik best laat de weg naar het betaald voetbal gevonden. Maar ik ben nooit gestopt met dromen."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

15 minuten geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden