Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

ISTANBUL (ANP/DPA) - Voetballer Robin Gosens van Internazionale wijst tegenstander Manchester City in de finale van de Champions League aan als favoriet voor de zege. "Manchester City heeft een enorm sterk team", keek de Duitse vleugelspeler vooruit bij de Rheinischen Post. "De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft met Kevin De Bruyne, Ilkay Gündogan en Erling Haaland meerdere supersterren, maar juist in het voetbal zijn er honderden voorbeelden waarin de op papier kleinere ploeg de grote klopt. En we moeten eerst nog verslagen worden."

Inter en Manchester City nemen het zaterdagavond tegen elkaar op in het Atatürk Olympisch Stadion in de Turkse stad Istanbul. De ploeggenoot van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in Milaan zegt dat de ploeg er alles aan zal doen om de finale te winnen. "We hebben laten zien dat we goed kunnen voetballen", zegt de Duitser die met Inter onder meer AC Milan en Benfica uitschakelde.

Gosens vindt het nog altijd een "onwerkelijk gevoel" dat hij met Inter in de finale staat. "Het past echter bij mijn buitengewone carrière", zegt de veertienvoudig Duits international die in het verleden speelde bij Vitesse, FC Dordrecht en Heracles Almelo. "Zonder dat ik ooit in een opleidingscentrum heb gezeten, heb ik best laat de weg naar het betaald voetbal gevonden. Maar ik ben nooit gestopt met dromen."

Meer uit Voetbal

Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

7 uur geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

1 dag geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

1 dag geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

1 dag geleden