Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

Inter-speler Gosens ziet als underdog kansen tegen Manchester City

ISTANBUL (ANP/DPA) - Voetballer Robin Gosens van Internazionale wijst tegenstander Manchester City in de finale van de Champions League aan als favoriet voor de zege. "Manchester City heeft een enorm sterk team", keek de Duitse vleugelspeler vooruit bij de Rheinischen Post. "De ploeg van trainer Pep Guardiola heeft met Kevin De Bruyne, Ilkay Gündogan en Erling Haaland meerdere supersterren, maar juist in het voetbal zijn er honderden voorbeelden waarin de op papier kleinere ploeg de grote klopt. En we moeten eerst nog verslagen worden."

Inter en Manchester City nemen het zaterdagavond tegen elkaar op in het Atatürk Olympisch Stadion in de Turkse stad Istanbul. De ploeggenoot van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij in Milaan zegt dat de ploeg er alles aan zal doen om de finale te winnen. "We hebben laten zien dat we goed kunnen voetballen", zegt de Duitser die met Inter onder meer AC Milan en Benfica uitschakelde.

Gosens vindt het nog altijd een "onwerkelijk gevoel" dat hij met Inter in de finale staat. "Het past echter bij mijn buitengewone carrière", zegt de veertienvoudig Duits international die in het verleden speelde bij Vitesse, FC Dordrecht en Heracles Almelo. "Zonder dat ik ooit in een opleidingscentrum heb gezeten, heb ik best laat de weg naar het betaald voetbal gevonden. Maar ik ben nooit gestopt met dromen."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

26 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

27 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

23 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden