Inter plaatst zich met Dumfries voor finale Champions League
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft dinsdag als eerste de finale van de Champions League bereikt. De Italiaanse formatie van trainer Simone Inzaghi won op eigen veld met 1-0 van stadgenoot AC Milan. In de eerste wedstrijd, in hetzelfde stadion, had Inter al met 2-0 gezegevierd.
Lautaro Martínez zette Inter ongeveer een kwartier voor tijd op voorsprong. Denzel Dumfries was basisspeler bij Inter en speelde de hele wedstrijd, Stefan de Vrij bleef op de bank.
De andere halve finale gaat woensdag in Engeland tussen Manchester City en Real Madrid. Het eerste duel in Spanje eindigde gelijk, 1-1.
De eindstrijd vindt op 10 juni in Istanbul plaats.
Inter is de laatste Italiaanse club die erin slaagde de Champions League te winnen. Dat deed de club in 2010, onder meer met Wesley Sneijder in het elftal.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
6 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
12 uur geleden