Inter plaatst zich met Dumfries voor finale Champions League
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft dinsdag als eerste de finale van de Champions League bereikt. De Italiaanse formatie van trainer Simone Inzaghi won op eigen veld met 1-0 van stadgenoot AC Milan. In de eerste wedstrijd, in hetzelfde stadion, had Inter al met 2-0 gezegevierd.
Lautaro Martínez zette Inter ongeveer een kwartier voor tijd op voorsprong. Denzel Dumfries was basisspeler bij Inter en speelde de hele wedstrijd, Stefan de Vrij bleef op de bank.
De andere halve finale gaat woensdag in Engeland tussen Manchester City en Real Madrid. Het eerste duel in Spanje eindigde gelijk, 1-1.
De eindstrijd vindt op 10 juni in Istanbul plaats.
Inter is de laatste Italiaanse club die erin slaagde de Champions League te winnen. Dat deed de club in 2010, onder meer met Wesley Sneijder in het elftal.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
18 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
20 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
23 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
1 dag geleden