Inter plaatst zich met Dumfries voor finale Champions League
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft dinsdag als eerste de finale van de Champions League bereikt. De Italiaanse formatie van trainer Simone Inzaghi won op eigen veld met 1-0 van stadgenoot AC Milan. In de eerste wedstrijd, in hetzelfde stadion, had Inter al met 2-0 gezegevierd.
Lautaro Martínez zette Inter ongeveer een kwartier voor tijd op voorsprong. Denzel Dumfries was basisspeler bij Inter en speelde de hele wedstrijd, Stefan de Vrij bleef op de bank.
De andere halve finale gaat woensdag in Engeland tussen Manchester City en Real Madrid. Het eerste duel in Spanje eindigde gelijk, 1-1.
De eindstrijd vindt op 10 juni in Istanbul plaats.
Inter is de laatste Italiaanse club die erin slaagde de Champions League te winnen. Dat deed de club in 2010, onder meer met Wesley Sneijder in het elftal.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
6 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
18 uur geleden