Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter neemt voor rust afstand van Udinese en loopt weg bij Milan

Inter neemt voor rust afstand van Udinese en loopt weg bij Milan

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft bovenin de Italiaanse voetbalcompetitie verder afstand genomen van AC Milan. Trainer Simone Inzaghi zag zijn elftal met 4-0 winnen van Udinese. Milan ging eerder op zaterdag met 3-2 onderuit bij Atalanta en heeft nu 9 punten minder dan koploper Inter.

Drie doelpunten vielen in de slotfase van de eerste helft. Middenvelder Hakan Çalhanoglu benutte in de 37e minuut een strafschop. Çalhanoglu stelde daarna Federico Dimarco in staat het tweede doelpunt binnen te schieten. De Fransman Marcus Thuram tikte, na een goede voorzet van Henrikh Mkhitaryan, vrijstaand bij de tweede paal de 3-0 binnen in de 44e minuut.

In de tweede helft was het lang wachten voordat de fans van Inter nog eens konden juichen. De Argentijn Lautaro Martínez maakte zijn veertiende treffer dit seizoen.

Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij ontbraken bij Inter door blessures. Davy Klaassen bleef op de reservebank zitten.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

3 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

4 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

14 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

15 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

15 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

16 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

16 uur geleden