Inter neemt voor rust afstand van Udinese en loopt weg bij Milan
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft bovenin de Italiaanse voetbalcompetitie verder afstand genomen van AC Milan. Trainer Simone Inzaghi zag zijn elftal met 4-0 winnen van Udinese. Milan ging eerder op zaterdag met 3-2 onderuit bij Atalanta en heeft nu 9 punten minder dan koploper Inter.
Drie doelpunten vielen in de slotfase van de eerste helft. Middenvelder Hakan Çalhanoglu benutte in de 37e minuut een strafschop. Çalhanoglu stelde daarna Federico Dimarco in staat het tweede doelpunt binnen te schieten. De Fransman Marcus Thuram tikte, na een goede voorzet van Henrikh Mkhitaryan, vrijstaand bij de tweede paal de 3-0 binnen in de 44e minuut.
In de tweede helft was het lang wachten voordat de fans van Inter nog eens konden juichen. De Argentijn Lautaro Martínez maakte zijn veertiende treffer dit seizoen.
Oranje-internationals Denzel Dumfries en Stefan de Vrij ontbraken bij Inter door blessures. Davy Klaassen bleef op de reservebank zitten.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
9 uur geleden