Inter na ruime zege op Benevento weer op 2 punten van AC Milan
MILAAN (ANP) - De topclubs in de Italiaanse voetbalcompetitie hebben zaterdag allemaal geen fout gemaakt. Nadat eerder AC Milan en Juventus eerder op zaterdag al had gewonnen, deed Internazionale dat later op de avond ook. Middenmoter Benevento werd met 4-0 verslagen.
Oranje-international Stefan de Vrij deed alleen het laatste kwartier mee bij Inter, waar oud-Ajacied Christian Eriksen voor het eerst sinds lange tijd in de competitie een basisplaats had.
Op het moment dat De Vrij binnen de lijnen kwam, was het al 3-0. Riccardo Improta werkte de bal al in de zevende minuut achter zijn eigen doelman. Lautaro Martinez zorgde na een klein uur spelen voor de 2-0. De derde en vierde treffer kwamen op naam van de Belgische spits Romelu Lukaku, die nu op veertien treffers in de Serie A staat.
AC Milan won van Bologna (1-2) en Juventus klopte Sampdoria (0-2). AC Milan leidt na twintig wedstrijden met 46 punten. Inter heeft 44 punten. Nummer 3 Juventus speelde negentien keer en heeft 39 punten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
12 uur geleden