Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter na ruime zege op Benevento weer op 2 punten van AC Milan

Inter na ruime zege op Benevento weer op 2 punten van AC Milan

MILAAN (ANP) - De topclubs in de Italiaanse voetbalcompetitie hebben zaterdag allemaal geen fout gemaakt. Nadat eerder AC Milan en Juventus eerder op zaterdag al had gewonnen, deed Internazionale dat later op de avond ook. Middenmoter Benevento werd met 4-0 verslagen.

Oranje-international Stefan de Vrij deed alleen het laatste kwartier mee bij Inter, waar oud-Ajacied Christian Eriksen voor het eerst sinds lange tijd in de competitie een basisplaats had.

Op het moment dat De Vrij binnen de lijnen kwam, was het al 3-0. Riccardo Improta werkte de bal al in de zevende minuut achter zijn eigen doelman. Lautaro Martinez zorgde na een klein uur spelen voor de 2-0. De derde en vierde treffer kwamen op naam van de Belgische spits Romelu Lukaku, die nu op veertien treffers in de Serie A staat.

AC Milan won van Bologna (1-2) en Juventus klopte Sampdoria (0-2). AC Milan leidt na twintig wedstrijden met 46 punten. Inter heeft 44 punten. Nummer 3 Juventus speelde negentien keer en heeft 39 punten.

Meer uit Voetbal

Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

7 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

9 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

9 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

10 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

11 uur geleden
Bulgarije rouwt om overleden coach van de twintigste eeuw Penev

SOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.

12 uur geleden
Aston Villa weer tweede na zege op Nottingham Forest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.

13 uur geleden