Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter moet tegen Sjachtar in Kiev genoegen nemen met gelijkspel

Inter moet tegen Sjachtar in Kiev genoegen nemen met gelijkspel

KIEV (ANP) - Internazionale is er niet in geslaagd zich te revancheren voor de nederlaag tegen Real Madrid (0-1) in de openingswedstrijd van de Champions League (groep D). De Italiaanse kampioen kwam, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij als basisspelers, in Kiev tegen Sjachtar Donetsk niet verder dan 0-0.

Opmerkelijkste speler was Dumfries, die in de eerste helft de hele rechterkant bestreek. Vroeg in het duel was hij onbedoeld betrokken bij het uitvallen van Lassina Traoré. De oud-PSV'er kopte vallend een bal door en kwam daarna uiterst ongelukkig op een been van de oud-Ajacied terecht. De spits uit Burkina Fasso verliet het veld op een brancard, vermoedelijk ernstig geblesseerd.

Inter was beter, gevaarlijker, maar liet na afstand te nemen. Edin Dzeko miste de grootste kans. De van AS Roma overgekomen Bosniër knalde na een hoekschop op 3 meter van de doellijn over. Sjachtar stelde er een paar speldenprikjes tegenover.

Na rust kende de veelvoudig Oekraïense kampioen minder schroom. De Slowaak Milan Skriniar voorkwam ternauwernood dat Pedrinho een harde voorzet van Dodô van dichtbij kon intikken. Dumfries assisteerde De Vrij en Skriniar steeds meer als een klassieke linksback. Hij voorkwam, ten koste van een gele kaart, dat Michailo Moedrik in scoringspositie kon komen door de invaller hardhandig in de kraag te grijpen. Een slotoffensiefje, met De Vrij koppend bijna nog als matchwinner, bracht voor Inter niet het gewenste resultaat.

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

2 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

2 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

2 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

3 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

3 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

3 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

3 uur geleden