Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter moet tegen Sjachtar in Kiev genoegen nemen met gelijkspel

Inter moet tegen Sjachtar in Kiev genoegen nemen met gelijkspel

KIEV (ANP) - Internazionale is er niet in geslaagd zich te revancheren voor de nederlaag tegen Real Madrid (0-1) in de openingswedstrijd van de Champions League (groep D). De Italiaanse kampioen kwam, met Denzel Dumfries en Stefan de Vrij als basisspelers, in Kiev tegen Sjachtar Donetsk niet verder dan 0-0.

Opmerkelijkste speler was Dumfries, die in de eerste helft de hele rechterkant bestreek. Vroeg in het duel was hij onbedoeld betrokken bij het uitvallen van Lassina Traoré. De oud-PSV'er kopte vallend een bal door en kwam daarna uiterst ongelukkig op een been van de oud-Ajacied terecht. De spits uit Burkina Fasso verliet het veld op een brancard, vermoedelijk ernstig geblesseerd.

Inter was beter, gevaarlijker, maar liet na afstand te nemen. Edin Dzeko miste de grootste kans. De van AS Roma overgekomen Bosniër knalde na een hoekschop op 3 meter van de doellijn over. Sjachtar stelde er een paar speldenprikjes tegenover.

Na rust kende de veelvoudig Oekraïense kampioen minder schroom. De Slowaak Milan Skriniar voorkwam ternauwernood dat Pedrinho een harde voorzet van Dodô van dichtbij kon intikken. Dumfries assisteerde De Vrij en Skriniar steeds meer als een klassieke linksback. Hij voorkwam, ten koste van een gele kaart, dat Michailo Moedrik in scoringspositie kon komen door de invaller hardhandig in de kraag te grijpen. Een slotoffensiefje, met De Vrij koppend bijna nog als matchwinner, bracht voor Inter niet het gewenste resultaat.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

5 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

6 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

12 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

13 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

13 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

16 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

17 uur geleden