Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter Miami en Al Ahly openen WK voor recordaantal van 32 clubs

Inter Miami en Al Ahly openen WK voor recordaantal van 32 clubs

MIAMI (ANP) - Inter Miami en Al Ahly spelen op 15 juni de openingswedstrijd van het vernieuwde WK voor clubteams. De Amerikaanse ploeg met Lionel Messi en de formatie uit Egypte ontmoeten elkaar in het Hard Rock Stadium van Miami.

Het WK voor clubs telt een recordaantal van 32 deelnemers. De finale is op 13 juli in het MetLife Stadium in New Jersey, de thuishaven van NFL-club New York Giants. Het evenement is ook een generale repetitie voor het WK van 2026 voor landenteams in de VS, Mexico en Canada. Naast Miami en New Jersey zijn ook New York, Orlando, Atlanta, Nashville, Charlotte, Cincinnati, Philadelphia, Los Angeles, Seattle en Washington speelsteden.

Palmeiras en FC Porto vergezellen Inter Miami en Al Ahly in poule A. Groep C met Bayern München, Benfica, Boca Juniors en Auckland City is zwaar bezet. Paris Saint-Germain, Atlético Madrid, Botafogo en Seattle Sounders vormen groep B. Flamengo, Chelsea, Club León en Espérance zijn ingedeeld in poule D.

Groep E bestaat uit River Plate, Internazionale, Monterrey en Urawa Red Diamonds. Fluminense, Borussia Dortmund, Ulsan HD en Mamelodi Sundowns zitten in poule F. Manchester City, Juventus, Wydad en Al Ain zijn ingedeeld in groep G. Real Madrid, Salzburg, Al Hilal en Pachuca strijden in poule H om twee tickets voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

56 minuten geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

1 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

2 uur geleden
Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

4 uur geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

4 uur geleden
Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

6 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

6 uur geleden