Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter Miami en Al Ahly openen WK voor recordaantal van 32 clubs

Inter Miami en Al Ahly openen WK voor recordaantal van 32 clubs

MIAMI (ANP) - Inter Miami en Al Ahly spelen op 15 juni de openingswedstrijd van het vernieuwde WK voor clubteams. De Amerikaanse ploeg met Lionel Messi en de formatie uit Egypte ontmoeten elkaar in het Hard Rock Stadium van Miami.

Het WK voor clubs telt een recordaantal van 32 deelnemers. De finale is op 13 juli in het MetLife Stadium in New Jersey, de thuishaven van NFL-club New York Giants. Het evenement is ook een generale repetitie voor het WK van 2026 voor landenteams in de VS, Mexico en Canada. Naast Miami en New Jersey zijn ook New York, Orlando, Atlanta, Nashville, Charlotte, Cincinnati, Philadelphia, Los Angeles, Seattle en Washington speelsteden.

Palmeiras en FC Porto vergezellen Inter Miami en Al Ahly in poule A. Groep C met Bayern München, Benfica, Boca Juniors en Auckland City is zwaar bezet. Paris Saint-Germain, Atlético Madrid, Botafogo en Seattle Sounders vormen groep B. Flamengo, Chelsea, Club León en Espérance zijn ingedeeld in poule D.

Groep E bestaat uit River Plate, Internazionale, Monterrey en Urawa Red Diamonds. Fluminense, Borussia Dortmund, Ulsan HD en Mamelodi Sundowns zitten in poule F. Manchester City, Juventus, Wydad en Al Ain zijn ingedeeld in groep G. Real Madrid, Salzburg, Al Hilal en Pachuca strijden in poule H om twee tickets voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Depay nog afwezig bij gelijkspel Corinthians in Copa Libertadores

MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.

13 minuten geleden
FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

10 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

10 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

11 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

11 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

12 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

14 uur geleden