Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter laat ondanks doelpunt Dumfries weer punten liggen

Inter laat ondanks doelpunt Dumfries weer punten liggen

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ondanks een doelpunt van Denzel Dumfries weer punten laten liggen in de Serie A. De Italiaanse kampioen kwam voor eigen publiek tegen Fiorentina kort na rust op achterstand, maar Dumfries trok de stand gelijk met zijn vierde competitietreffer van dit seizoen: 1-1. De Oranje-international maakte in de maand december maar liefst drie doelpunten in de Serie A.

Inter, zonder de geblesseerde verdediger Stefan de Vrij, wist slechts één van de laatste zeven wedstrijden te winnen. Vorige week tegen Torino werd het ook 1-1. De ploeg van trainer Simone Inzaghi heeft nu 3 punten minder dan AC Milan, de koploper die later op zaterdag nog tegen Cagliari speelt.

Lucas Torreira zette Fiorentina in de 50e minuut op voorsprong. Een paar minuten later kopte Dumfries op aangeven van Ivan Perisic de gelijkmaker binnen. De vleugelverdediger was zoals zo vaak mee naar voren gekomen en stond op de juiste plek om een voorzet vanaf de linkerkant in te koppen. Inter kreeg na ruim een uur spelen een strafschop, maar op advies van de VAR draaide de scheidsrechter zijn beslissing terug.

Meer uit Voetbal

PSG verstevigt koppositie na winst tegen Le Havre

LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.

4 uur geleden
Koploper Inter herstelt zich tegen Genoa van uitschakeling in CL

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.

4 uur geleden
Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

6 uur geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

6 uur geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

9 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

9 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

11 uur geleden