Inter laat ondanks doelpunt Dumfries weer punten liggen
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ondanks een doelpunt van Denzel Dumfries weer punten laten liggen in de Serie A. De Italiaanse kampioen kwam voor eigen publiek tegen Fiorentina kort na rust op achterstand, maar Dumfries trok de stand gelijk met zijn vierde competitietreffer van dit seizoen: 1-1. De Oranje-international maakte in de maand december maar liefst drie doelpunten in de Serie A.
Inter, zonder de geblesseerde verdediger Stefan de Vrij, wist slechts één van de laatste zeven wedstrijden te winnen. Vorige week tegen Torino werd het ook 1-1. De ploeg van trainer Simone Inzaghi heeft nu 3 punten minder dan AC Milan, de koploper die later op zaterdag nog tegen Cagliari speelt.
Lucas Torreira zette Fiorentina in de 50e minuut op voorsprong. Een paar minuten later kopte Dumfries op aangeven van Ivan Perisic de gelijkmaker binnen. De vleugelverdediger was zoals zo vaak mee naar voren gekomen en stond op de juiste plek om een voorzet vanaf de linkerkant in te koppen. Inter kreeg na ruim een uur spelen een strafschop, maar op advies van de VAR draaide de scheidsrechter zijn beslissing terug.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.
6 uur geledenFRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.
9 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.
9 uur geleden