Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter klopt koploper Napoli in Italiaanse topper

Inter klopt koploper Napoli in Italiaanse topper

MILAAN (ANP) - Titelverdediger Internazionale is 3 punten ingelopen op Napoli, de koploper in de Italiaanse Serie A. In een rechtstreeks duel won de ploeg uit Milaan met 3-2. Daarmee kwam Inter op 28 punten. Napoli heeft er 32, net als naaste belager AC Milan, dat zaterdag met 4-3 verloor bij Fiorentina. Voor beide teams was het de eerste nederlaag van het seizoen.

Bij Inter ontbrak de geblesseerde Oranje-verdediger Stefan de Vrij. Denzel Dumfries bleef het hele duel op de bank. In het aantrekkelijke duel opende de Pool Piotr Zielinski de score voor Napoli, dat met een afbeelding op de shirts een eerbetoon bracht aan Diego Maradona. Het is donderdag een jaar geleden dat de illustere oud-speler overleed.

Nog voor rust boog Inter de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Eerst benutte Hakan Çalhanoglu een strafschop, toegekend nadat een schot van Nicolò Barella tegen de arm van Napoli-verdediger Kalidou Koulibaly was gekomen. Ivan Perisic kopte kort voor rust raak uit een voorzet van Çalhanoglu.

De Argentijn Lautaro Martínez bezorgde Inter een grotere marge. Maar de ingevallen Belg Dries Mertens schoot in de 79e minuut de 3-2 binnen. Inter-doelman Samir Handanovic voorkwam met een redding op een kopbal van Mário Rui een late gelijkmaker.

Meer uit Voetbal

Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

37 minuten geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

4 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

21 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

23 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 dag geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 dag geleden