Inter kan ook bij Salernitana niet winnen in Serie A
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft opnieuw punten verspeeld in de Italiaanse competitie. De ploeg uit Milaan van coach Simone Inzaghi bleef bij Salernitana steken op een 1-1-gelijkspel.
Inter staat na 29 wedstrijden vierde in de Serie A, met 51 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger AC Milan, dat later op vrijdag nog tegen Empoli speelt. Koploper Napoli, dat op 71 punten staat, speelt nog uit tegen Lecce.
De bezoekers uit Milaan begonnen in Salerno met Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. Robin Gosens maakte op aangeven van Romelu Lukaku in de 6e minuut al de openingstreffer. Inter verzuimde daarna de score verder op te voeren. Daardoor kon Antonio Candreva in de laatste minuut van de officiële speeltijd alsnog gelijk maken met een fraai schot vanaf de rechterflank. Bij Salernitana werd Tonny Vilhena in de slotfase gewisseld.
Voor Inter is het de zesde wedstrijd op rij dat er niet wordt gewonnen. De vorige drie wedstrijden in de Serie A werden verloren.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
2 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
11 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden