Inter kan ook bij Salernitana niet winnen in Serie A
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft opnieuw punten verspeeld in de Italiaanse competitie. De ploeg uit Milaan van coach Simone Inzaghi bleef bij Salernitana steken op een 1-1-gelijkspel.
Inter staat na 29 wedstrijden vierde in de Serie A, met 51 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger AC Milan, dat later op vrijdag nog tegen Empoli speelt. Koploper Napoli, dat op 71 punten staat, speelt nog uit tegen Lecce.
De bezoekers uit Milaan begonnen in Salerno met Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. Robin Gosens maakte op aangeven van Romelu Lukaku in de 6e minuut al de openingstreffer. Inter verzuimde daarna de score verder op te voeren. Daardoor kon Antonio Candreva in de laatste minuut van de officiële speeltijd alsnog gelijk maken met een fraai schot vanaf de rechterflank. Bij Salernitana werd Tonny Vilhena in de slotfase gewisseld.
Voor Inter is het de zesde wedstrijd op rij dat er niet wordt gewonnen. De vorige drie wedstrijden in de Serie A werden verloren.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
56 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
5 uur geleden