Inter kan ook bij Salernitana niet winnen in Serie A
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft opnieuw punten verspeeld in de Italiaanse competitie. De ploeg uit Milaan van coach Simone Inzaghi bleef bij Salernitana steken op een 1-1-gelijkspel.
Inter staat na 29 wedstrijden vierde in de Serie A, met 51 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger AC Milan, dat later op vrijdag nog tegen Empoli speelt. Koploper Napoli, dat op 71 punten staat, speelt nog uit tegen Lecce.
De bezoekers uit Milaan begonnen in Salerno met Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. Robin Gosens maakte op aangeven van Romelu Lukaku in de 6e minuut al de openingstreffer. Inter verzuimde daarna de score verder op te voeren. Daardoor kon Antonio Candreva in de laatste minuut van de officiële speeltijd alsnog gelijk maken met een fraai schot vanaf de rechterflank. Bij Salernitana werd Tonny Vilhena in de slotfase gewisseld.
Voor Inter is het de zesde wedstrijd op rij dat er niet wordt gewonnen. De vorige drie wedstrijden in de Serie A werden verloren.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
51 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
11 uur geleden