Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter kan ook bij Salernitana niet winnen in Serie A

Inter kan ook bij Salernitana niet winnen in Serie A

SALERNO (ANP) - Internazionale heeft opnieuw punten verspeeld in de Italiaanse competitie. De ploeg uit Milaan van coach Simone Inzaghi bleef bij Salernitana steken op een 1-1-gelijkspel.

Inter staat na 29 wedstrijden vierde in de Serie A, met 51 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger AC Milan, dat later op vrijdag nog tegen Empoli speelt. Koploper Napoli, dat op 71 punten staat, speelt nog uit tegen Lecce.

De bezoekers uit Milaan begonnen in Salerno met Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. Robin Gosens maakte op aangeven van Romelu Lukaku in de 6e minuut al de openingstreffer. Inter verzuimde daarna de score verder op te voeren. Daardoor kon Antonio Candreva in de laatste minuut van de officiële speeltijd alsnog gelijk maken met een fraai schot vanaf de rechterflank. Bij Salernitana werd Tonny Vilhena in de slotfase gewisseld.

Voor Inter is het de zesde wedstrijd op rij dat er niet wordt gewonnen. De vorige drie wedstrijden in de Serie A werden verloren.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

7 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

8 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

10 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

11 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

12 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

19 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden