Inter houdt titelrace Serie A spannend tot laatste speeldag
CAGLIARI (ANP) - Internazionale heeft ervoor gezorgd dat de beslissing om het Italiaans kampioenschap valt in de laatste speelronde. De ploeg van coach Simone Inzaghi won met 3-1 bij Cagliari en houdt zo nog altijd kans op titelprolongatie.
Inter is door de zege op 81 punten gekomen. Dat zijn er twee minder dan AC Milan, dat in de laatste wedstrijd bij Sassuolo op 22 mei genoeg heeft aan een gelijkspel om voor het eerst sinds 2011 kampioen te worden in de Serie A. Inter speelt de laatste wedstrijd thuis tegen Sampdoria.
De titelverdediger moest zondagavond eerst winnen bij Cagliari om nog kans op de titel te maken. AC Milan had eerder op de avond met 2-0 gewonnen van Atalanta door treffers van Rafael Leão en Theo Hernandez.
Met Stefan de Vrij in de basis begon Inter goed. Milan Skriniar leek al vroeg de openingstreffer te maken, maar het doelpunt werd wegens hands afgekeurd. Matteo Darmian kopte Inter in de 25e minuut op aangeven van Ivan Perisic alsnog op voorsprong.
Lautaro Martínez maakte er in de tweede helft na een snelle aanval 2-0 van. Maar Charis Lykogiannis bracht enkele minuten later de spanning terug met een hard schot. Martínez maakte in de slotfase op aangeven van Roberto Gagliardini de 3-1.
Denzel Dumfries kwam in de tweede helft in de ploeg voor Darmian. De Vrij speelde de hele wedstrijd. Kevin Strootman bleef op de bank bij Cagliari.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
8 uur geleden