Inter heeft Eriksen eindelijk binnen
MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Internazionale heeft Christian Eriksen binnen. De Deense spelmaker zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2024 in Milaan. Al maandenlang werd gespeculeerd over een transfer van de oud-Ajacied, wiens contract bij Tottenham Hotspur komende zomer zou aflopen. Inter betaalt naar verluidt toch nog zo'n 20 miljoen euro aan de Spurs.
De Engelse club haalde als vervanger de Argentijn Giovani Lo Celso binnen. De 23-jarige international speelde sinds de zomer al op huurbasis voor de Spurs, die hem nu definitief hebben overgenomen van Real Betis. Lo Celso verbond zich tot medio 2025 aan Tottenham, dat ook op het punt staat om PSV'er Steven Bergwijn binnen te halen.
Eriksen speelde sinds 2013 ruim driehonderd wedstrijden voor de Spurs, waarin hij 69 doelpunten maakte. De Deen bereikte afgelopen seizoen met zijn club ten koste van Ajax de finale van de Champions League, waarin Liverpool te sterk was. Eriksen gaat met Inter op jacht naar de Italiaanse titel. De blauw-zwarte formatie uit Milaan staat in de Serie A drie punten achter op koploper Juventus.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente. De Eredivisieclub uit Enschede heeft met de 33-jarige spits een akkoord bereikt voor twee jaar. De aanvaller had een aflopend contract in Amsterdam.
2 uur geledenGUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje baalde na de zege op Uruguay in de laatste groepswedstrijd van het WK voetbal van de blessures bij zijn spelers Nico Williams en Yéremy Pino. De Europees kampioen versloeg Uruguay met 1-0 in Guadalajara en plaatste zich als groepswinnaar voor de volgende ronde.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - De Iraanse internationals halen na afloop van de laatste groepswedstrijd tussen Iran en Egypte hard uit naar de wijze waarop ze worden behandeld tijdens het WK. "Het WK is een ramp voor ons", zei Mehdi Taremi in het Seattle Stadium na het 1-1-gelijkspel tegen Egypte. "Het gaat om zaken buiten het voetbal. Zoals wij worden behandeld, kunnen we niet optimaal presteren. En dat is niet goed. Want ook wij leven onze droom."
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/Belga) - Bondscoach Rudi Garcia van België heeft na de 5-1-zege op Nieuw-Zeeland uitgehaald naar de eerdere kritiek op zijn belangrijkste spelers. "Als je als land over zulke spelers beschikt, moedig hen dan aan", zei hij op de persconferentie. "Ze hebben de voorbije dagen veel kritiek gekregen, wat ik onterecht vind. Ze werden behandeld als 'has beens', vandaag hebben ze op het veld laten zien waartoe ze in staat zijn."
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.
5 uur geledenVANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.
5 uur geleden