Inter heeft Eriksen eindelijk binnen
MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Internazionale heeft Christian Eriksen binnen. De Deense spelmaker zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2024 in Milaan. Al maandenlang werd gespeculeerd over een transfer van de oud-Ajacied, wiens contract bij Tottenham Hotspur komende zomer zou aflopen. Inter betaalt naar verluidt toch nog zo'n 20 miljoen euro aan de Spurs.
De Engelse club haalde als vervanger de Argentijn Giovani Lo Celso binnen. De 23-jarige international speelde sinds de zomer al op huurbasis voor de Spurs, die hem nu definitief hebben overgenomen van Real Betis. Lo Celso verbond zich tot medio 2025 aan Tottenham, dat ook op het punt staat om PSV'er Steven Bergwijn binnen te halen.
Eriksen speelde sinds 2013 ruim driehonderd wedstrijden voor de Spurs, waarin hij 69 doelpunten maakte. De Deen bereikte afgelopen seizoen met zijn club ten koste van Ajax de finale van de Champions League, waarin Liverpool te sterk was. Eriksen gaat met Inter op jacht naar de Italiaanse titel. De blauw-zwarte formatie uit Milaan staat in de Serie A drie punten achter op koploper Juventus.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
6 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
7 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
10 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden