Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Internazionale heeft Christian Eriksen binnen. De Deense spelmaker zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2024 in Milaan. Al maandenlang werd gespeculeerd over een transfer van de oud-Ajacied, wiens contract bij Tottenham Hotspur komende zomer zou aflopen. Inter betaalt naar verluidt toch nog zo'n 20 miljoen euro aan de Spurs.

De Engelse club haalde als vervanger de Argentijn Giovani Lo Celso binnen. De 23-jarige international speelde sinds de zomer al op huurbasis voor de Spurs, die hem nu definitief hebben overgenomen van Real Betis. Lo Celso verbond zich tot medio 2025 aan Tottenham, dat ook op het punt staat om PSV'er Steven Bergwijn binnen te halen.

Eriksen speelde sinds 2013 ruim driehonderd wedstrijden voor de Spurs, waarin hij 69 doelpunten maakte. De Deen bereikte afgelopen seizoen met zijn club ten koste van Ajax de finale van de Champions League, waarin Liverpool te sterk was. Eriksen gaat met Inter op jacht naar de Italiaanse titel. De blauw-zwarte formatie uit Milaan staat in de Serie A drie punten achter op koploper Juventus.

Meer uit Voetbal

Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

37 minuten geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

3 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

6 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

7 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

7 uur geleden
Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

9 uur geleden
Xavi belooft dat Oranje gaat spelen met passie en intensiteit

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández wil nog niet veel kwijt over de manier waarop hij met het Nederlands elftal wil gaan voetballen. "We zullen het initiatief proberen te nemen. Ik kan beloven dat we met passie en intensiteit zullen spelen. Ik kan geen resultaten beloven", aldus Xavi, die vorige maand werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman.

9 uur geleden