Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Internazionale heeft Christian Eriksen binnen. De Deense spelmaker zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2024 in Milaan. Al maandenlang werd gespeculeerd over een transfer van de oud-Ajacied, wiens contract bij Tottenham Hotspur komende zomer zou aflopen. Inter betaalt naar verluidt toch nog zo'n 20 miljoen euro aan de Spurs.

De Engelse club haalde als vervanger de Argentijn Giovani Lo Celso binnen. De 23-jarige international speelde sinds de zomer al op huurbasis voor de Spurs, die hem nu definitief hebben overgenomen van Real Betis. Lo Celso verbond zich tot medio 2025 aan Tottenham, dat ook op het punt staat om PSV'er Steven Bergwijn binnen te halen.

Eriksen speelde sinds 2013 ruim driehonderd wedstrijden voor de Spurs, waarin hij 69 doelpunten maakte. De Deen bereikte afgelopen seizoen met zijn club ten koste van Ajax de finale van de Champions League, waarin Liverpool te sterk was. Eriksen gaat met Inter op jacht naar de Italiaanse titel. De blauw-zwarte formatie uit Milaan staat in de Serie A drie punten achter op koploper Juventus.

Meer uit Voetbal

Belgisch international Onana negen maanden aan de kant

LYON (ANP/BELGA) - Belgisch international Amadou Onana staat na een knieoperatie ongeveer negen maanden aan de kant. De 24-jarige middenvelder van Aston Villa is dinsdag in Lyon succesvol geopereerd aan zijn linkerknie. In de achtste finale van het WK tegen de Verenigde Staten scheurde Onana al vroeg in de eerste helft zijn voorste kruisband.

53 minuten geleden
Spaanse competitievoorzitter vindt dat FIFA voetbal vernietigt

MADRID (ANP/BELGA) - Voorzitter Javier Tebas van de Spaanse voetbalcompetitie heeft andermaal hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Tebas is onder meer kritisch op de mogelijke uitbreiding van het WK naar 64 landen. "Dat slaat echt nergens op. Het WK is het grootste evenement, maar het zijn wel de nationale competities die de sport levend houden en tienduizenden banen creëren. De FIFA vernietigt die hele industrie", zei de baas van La Liga in een interview met Gazzetta dello Sport.

1 uur geleden
Duizenden fans bij terugkeer WK-finalist Argentinië, geen Messi

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal is na het verliezen van de WK-finale tegen Spanje feestelijk onthaald bij terugkomst in eigen land. Duizenden fans trotseerden de kou en regen in hoofdstad Buenos Aires om de onttroonde wereldkampioen te verwelkomen en bedanken. Lionel Messi zat niet in het vliegtuig. Hij reisde vanuit New Jersey naar Miami, waar hij woont.

6 uur geleden
Meer dan een miljoen mensen bij parade wereldkampioen Spanje

MADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.

17 uur geleden
FIFA begint onderzoek naar opstootje na WK-finale

ZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.

18 uur geleden
Feyenoorder Hwang vertrekt per direct naar FC Porto

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

18 uur geleden
UEFA-voorzitter boycotte WK-finale om meningsverschillen met FIFA

NYON (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft zondag vanwege meningsverschillen met wereldvoetbalbond FIFA geweigerd om naar de WK-finale tussen Spanje en Argentinië te gaan. Het zou gaan om meningsverschillen over tuchtprocedures, de logistiek rond de arbitrage en de organisatie van de wedstrijden. Dat meldde een bron aan persbureau Reuters.

19 uur geleden