Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

Inter heeft Eriksen eindelijk binnen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Internazionale heeft Christian Eriksen binnen. De Deense spelmaker zette zijn handtekening onder een contract tot medio 2024 in Milaan. Al maandenlang werd gespeculeerd over een transfer van de oud-Ajacied, wiens contract bij Tottenham Hotspur komende zomer zou aflopen. Inter betaalt naar verluidt toch nog zo'n 20 miljoen euro aan de Spurs.

De Engelse club haalde als vervanger de Argentijn Giovani Lo Celso binnen. De 23-jarige international speelde sinds de zomer al op huurbasis voor de Spurs, die hem nu definitief hebben overgenomen van Real Betis. Lo Celso verbond zich tot medio 2025 aan Tottenham, dat ook op het punt staat om PSV'er Steven Bergwijn binnen te halen.

Eriksen speelde sinds 2013 ruim driehonderd wedstrijden voor de Spurs, waarin hij 69 doelpunten maakte. De Deen bereikte afgelopen seizoen met zijn club ten koste van Ajax de finale van de Champions League, waarin Liverpool te sterk was. Eriksen gaat met Inter op jacht naar de Italiaanse titel. De blauw-zwarte formatie uit Milaan staat in de Serie A drie punten achter op koploper Juventus.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

7 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

8 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

52 minuten geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

23 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 dag geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden