Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inter haalt vertrouwen uit resultaten in laatste duels met Milan

Inter haalt vertrouwen uit resultaten in laatste duels met Milan

MILAAN (ANP) - Internazionale ziet de eerste ontmoeting met AC Milan in de halve finales van de Champions League met vertrouwen tegemoet. Het elftal van trainer Simone Inzaghi haalt vertrouwen uit de ruime overwinningen in twee recente duels met de stadsgenoot. Inter won in de strijd om de Italiaanse Supercup dit seizoen met 3-0 en vorig seizoen werd Milan in de halve eindstrijd van het nationale bekertoernooi met dezelfde cijfers verslagen.

"We zullen ons hoofd er goed bij moeten houden", aldus Inzaghi, die met Inter in de Serie A op de vierde plaats staat, 2 punten boven AC Milan. "In dit soort wedstrijden gebeuren altijd bijzondere dingen. We hebben Milan al zeven keer getroffen sinds ik hier trainer ben. We weten wat er nodig is. We zullen gefocust moeten zijn."

AC Milan moet mogelijk aanvaller Rafael Leão missen. Hij viel afgelopen weekeinde tegen Lazio (2-0 winst) al na tien minuten uit met een blessure. Inzaghi: "We kennen allemaal zijn kwaliteiten. Maar de aanwezigheid van Leão heeft geen invloed op ons plan voor deze wedstrijd."

Milan-trainer Stefano Pioli zei dat het niet zo veel zin heeft zich druk te maken over Leão, die dit seizoen met dertien doelpunten en tien assists van grote waarde is. "Ik ga vannacht rustig slapen en dan hoor ik morgen wel van Rafael en de doktoren hoe het met hem gaat. Dat had ik liever vandaag al geweten, maar die duidelijkheid hebben we helaas nog niet. We willen deze laatste stap nemen en dan proberen de Champions League te winnen. Dat hebben we allemaal nog niet meegemaakt. We zijn erg gemotiveerd."

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

32 minuten geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

42 minuten geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

1 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

5 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

5 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

8 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

8 uur geleden