Inter-coach Conte: hebben Sjachtar niet in zijn spel laten komen
DÜSSELDORF (ANP/RTR) - Coach Antonio Conte van de Italiaanse voetbalclub Internazionale prees zijn spelers na de ruime 5-0-zege van maandagavond in de halve finale van de Europa League tegen Sjachtar Donetsk. "De uitslag zegt niet alles. We zijn erin geslaagd de tegenstander niet zijn spel te laten spelen. De spelers deden het precies zo zoals een Europese wedstrijd moet worden gespeeld."
Aanvaller Lautaro Martínez opende de score voor Inter in Düsseldorf. De Argentijn zei dat de ploeg klaar is voor "grote prestaties". "Het was een geweldige avond, een waar we van droomden", zei hij. "We hebben aangetoond dat we klaar zijn voor grote prestaties. We zijn klaar voor de finale."
Spits Romelu Lukaku, die in de slotfase nog twee keer scoorde en de eindstand op 5-0 bracht, zei dat de overtuigende zege het resultaat is van het harde werk. "Ze hadden geen antwoord op onze fysieke kwaliteiten", zei de Belgische spits over de tegenstander uit Oekraïne.
In de finale vrijdag in Keulen treft Internazionale Sevilla, dat Manchester United uitschakelde. Volgens Lukaku zijn de Spanjaarden de favoriet.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - FC Groningen heeft Fortuna Sittard zaterdag de eerste nederlaag van het seizoen op eigen veld bezorgd. De ploeg van trainer Dick Lukkien won met 2-1 in Limburg en boekte daarmee de derde uitzege op rij.
8 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona moet het zondag in de competitiewedstrijd bij Real Madrid ook nog doen zonder aanvaller Raphinha. De Braziliaan kent een terugval in zijn herstel van een hamstringblessure, zei assistent-trainer Marcus Sorg tijdens een persconferentie in aanloop naar de Clásico. Hoofdcoach Hansi Flick ontbreekt door een schorsing.
4 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Inter Miami heeft dankzij twee doelpunten en een assist van Lionel Messi al een grote stap naar de volgende ronde van de play-offs gezet. In het thuisduel met Nashville (3-1) maakte de 38-jarige Argentijn de eerste en derde treffer. Bij de 2-0 van Tadeo Allende was hij de aangever.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is aan een pijnlijke nederlaag in de Serie A ontsnapt. De koploper stond na negentig minuten met 2-1 achter tegen hekkensluiter Pisa, maar kwam nog tot 2-2 dankzij een treffer van Zachary Athekame in blessuretijd.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heerenveen is er in de Eredivisie niet in geslaagd te winnen van NAC Breda. Het na rust spectaculaire duel in Friesland eindigde in 3-3. Invaller Mohamed Nassoh redde in de 94e minuut een punt voor NAC.
20 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.
22 uur geledenGDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.
22 uur geleden