Inter-coach Conte: hebben Sjachtar niet in zijn spel laten komen
DÜSSELDORF (ANP/RTR) - Coach Antonio Conte van de Italiaanse voetbalclub Internazionale prees zijn spelers na de ruime 5-0-zege van maandagavond in de halve finale van de Europa League tegen Sjachtar Donetsk. "De uitslag zegt niet alles. We zijn erin geslaagd de tegenstander niet zijn spel te laten spelen. De spelers deden het precies zo zoals een Europese wedstrijd moet worden gespeeld."
Aanvaller Lautaro Martínez opende de score voor Inter in Düsseldorf. De Argentijn zei dat de ploeg klaar is voor "grote prestaties". "Het was een geweldige avond, een waar we van droomden", zei hij. "We hebben aangetoond dat we klaar zijn voor grote prestaties. We zijn klaar voor de finale."
Spits Romelu Lukaku, die in de slotfase nog twee keer scoorde en de eindstand op 5-0 bracht, zei dat de overtuigende zege het resultaat is van het harde werk. "Ze hadden geen antwoord op onze fysieke kwaliteiten", zei de Belgische spits over de tegenstander uit Oekraïne.
In de finale vrijdag in Keulen treft Internazionale Sevilla, dat Manchester United uitschakelde. Volgens Lukaku zijn de Spanjaarden de favoriet.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
9 uur geleden