Inter boekt tegen Como vierde competitiezege op rij
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft dankzij een overwinning op Como het gat tot koploper Atalanta in de Italiaanse Serie A verkleind tot 3 punten. De ploeg van coach Simone Inzaghi won met 2-0 dankzij doelpunten van de Braziliaan Carlos Augusto en de Fransman Marcus Thuram.
Inter startte met Denzel Dumfries in de basis. Stefan de Vrij zat op de bank en viel een kwartier voor tijd in. Toen stond het al 1-0 voor de thuisploeg, nadat Augusto in de 48e minuut met een kopbal uit een voorzet van Hakan Çalhanoglu had gescoord. In de extra tijd bepaalde Thuram de eindstand met een hard schot in de korte hoek.
Inter had de drie voorgaande duels gewonnen met een doelsaldo van twaalf voor en drie tegen. De titelverdediger uit Milaan heeft 37 punten en moet naast Atalanta ook Napoli (38 punten) voor zich dulden. Inter heeft nog wel een duel tegoed. Como is de nummer 16. De ploeg, die dit seizoen na 21 jaar terug is in de Serie A, wordt getraind door voormalig Spaans international Cesc Fàbregas.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
11 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
17 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
18 uur geleden