Inter bezorgt Arsenal eerste nederlaag in Champions League
MILAAN (ANP) - Arsenal is in de Champions League niet langer ongeslagen. De nummer 5 van de Premier League verloor in Milaan bij Internazionale (1-0), waar verdedigers Stefan de Vrij en Denzel Dumfries een basisplaats hadden. Bij Arsenal deed Jurriën Timber vanaf het begin mee. De verdediger, die in de 82e minuut naar de kant ging, voetbalde overtuigend.
Dumfries was in de tweede minuut dicht bij de openingstreffer, maar hij trapte de bal tegen de lat. In de blessuretijd van de eerste helft kwam Inter alsnog op voorsprong. Hakan Çalhanoglu benutte een strafschop na een overtreding van Mikel Merino.
Inter hield de voorsprong na rust vast en heeft na vier speelronden in het hoofdtoernooi 10 punten. Arsenal staat op 7 punten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
2 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
20 uur geleden