Inter bezorgt Arsenal eerste nederlaag in Champions League
MILAAN (ANP) - Arsenal is in de Champions League niet langer ongeslagen. De nummer 5 van de Premier League verloor in Milaan bij Internazionale (1-0), waar verdedigers Stefan de Vrij en Denzel Dumfries een basisplaats hadden. Bij Arsenal deed Jurriën Timber vanaf het begin mee. De verdediger, die in de 82e minuut naar de kant ging, voetbalde overtuigend.
Dumfries was in de tweede minuut dicht bij de openingstreffer, maar hij trapte de bal tegen de lat. In de blessuretijd van de eerste helft kwam Inter alsnog op voorsprong. Hakan Çalhanoglu benutte een strafschop na een overtreding van Mikel Merino.
Inter hield de voorsprong na rust vast en heeft na vier speelronden in het hoofdtoernooi 10 punten. Arsenal staat op 7 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
1 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
1 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
4 uur geleden