Instagram kondigt nieuwe app voor videobewerking aan
MENLO PARK (ANP/BLOOMBERG) - Instagram heeft een nieuwe app voor de bewerking van video's aangekondigd. Dat gebeurde op de dag dat TikTok korte tijd offline was in de Verenigde Staten. De app met de naam Edits moet in februari verschijnen.
Volgens het hoofd van Instagram, Adam Mosseri, is de app met de naam Edits meer dan een videobewerkingstoepassing. Het is "een volledig pakket aan creatieve tools", meldt hij in een bericht op Instagram. Zo komt er een tabblad waar gebruikers inspiratie kunnen opdoen voor het bewerken van hun video's. Ook kunnen concepten voor bewerkte video's worden gedeeld met medegebruikers van de app.
Daarmee lijkt Instagram zich op te werpen als alternatief voor TikTok. De app van socialmediaconcern Meta, waar ook Facebook onder valt, voerde dit weekend ook al de advertenties in de App Store van Apple op. Mensen die zochten naar 'TikTok' werden begroet met een promotie voor Instagram.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft 10 procent extra importheffingen voor Canada aangekondigd om wat hij "ernstige verkeerde voorstelling van de feiten" door Canada noemt.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft 10 procent extra importheffingen voor Canada aangekondigd om wat hij "ernstige verkeerde voorstelling van de feiten" door Canada noemt.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Ayandeh Bank, een van de grotere banken in Iran, is omgevallen. Volgens Iraanse media zijn de bezittingen overgenomen door branchegenoot Melli Bank, die in handen is van de overheid. De bank kampte al langer met problemen, waaronder leningen die niet werden terugbetaald.
12 uur geledenBERLIJN (ANP/BLOOMBERG/AFP) - De Europese Commissie overweegt alle opties om te reageren op China's exportbeperkingen voor zeldzame aardmetalen. Dat heeft commissievoorzitter Ursula von der Leyen zaterdag gezegd op een conferentie in Berlijn.
14 uur geledenPARIJS (ANP/BLOOMBERG) - De president van de Franse centrale bank waarschuwt parlementariërs het begrotingstekort voor 2026 niet te hoog te laten oplopen. Volgens François Villeroy de Galhau zou het niet hoger mogen uitvallen dan 4,8 procent van het bruto binnenlands product (bbp). Anders is Frankrijk niet in staat zijn groeiende schuldenlast aan te pakken, heeft hij gezegd tegen de krant La Croix.
15 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat verder met het afbreken van duurzaamheidsbeleid uit het Biden-tijdperk. Een milieuregel rond de uitstoot van kopersmelterijen wordt voorlopig teruggedraaid.
16 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Russische gezant Kirill Dmitriev gelooft niet dat de recent opgelegde Amerikaanse sancties op Russische oliebedrijven een significante impact zullen hebben op de Russische economie. Dat heeft hij gezegd in het programma Special Report op Fox News tijdens een bezoek aan Washington voor gesprekken met de Amerikaanse regering.
17 uur geleden