Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inspectie onderzoekt grensoverschrijdend gedrag bij TU Delft

Inspectie onderzoekt grensoverschrijdend gedrag bij TU Delft

DELFT (ANP) - De onderwijsinspectie doet onderzoek naar de TU Delft omdat er meldingen zijn binnengekomen over grensoverschrijdend gedrag onder medewerkers. Dat bevestigt een woordvoerder van de onderwijsinspectie na berichtgeving van Omroep West.

De inspectie roept medewerkers op zich te melden als ze grensoverschrijdend gedrag hebben meegemaakt op de technische universiteit in Delft. Om wat voor soort grensoverschrijdend gedrag het gaat, kan de woordvoerder niet zeggen. "We willen het breed houden, zodat we medewerkers de ruimte geven en ze niet sturen met wat anderen mogelijk hebben gezegd", aldus de woordvoerder.

Het onderzoek bij de TU Delft gaat specifiek over de medewerkers. Eerder kwamen bij andere opleidingen al berichten naar buiten over grensoverschrijdend gedrag waar studenten mee te maken krijgen, bijvoorbeeld in de kunst- en cultuursector. Zo lopen er momenteel twee onderzoeken bij de onderwijsinspectie naar modeschool AMFI in Amsterdam en kunstopleiding KABK in Den Haag.

Meer uit Binnenland

Situatie op station Rotterdam Blaak onder controle

ROTTERDAM (ANP) - De situatie op station Rotterdam Blaak is onder controle, nadat eerder op de avond brand was uitgebroken in een passagierstrein. De veiligheidsregio meldt dat hulpdiensten het station en de trein hebben gecontroleerd en dat er geen rook meer hangt.

4 uur geleden
Station Rotterdam Blaak ontruimd om brand in trein

ROTTERDAM (ANP) - In een trein bij station Rotterdam Blaak is zondag brand uitgebroken. Het station is ontruimd, meldt de veiligheidsregio. Meerdere eenheden zijn ter plaatse gekomen.

6 uur geleden
Drie aanhoudingen bij demonstraties in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Bij twee demonstraties in Utrecht zijn zondagmiddag in totaal drie aanhoudingen verricht. Dat bevestigt de politie na berichtgeving door RTV Utrecht.

8 uur geleden
Tienduizenden mensen lopen in Den Haag mars voor het klimaat

DEN HAAG (ANP) - Enkele tienduizenden mensen lopen zondag een mars door Den Haag voor het klimaat. De actie begon op het Malieveld en eindigt na een mars door het centrum van de stad in de buurt van Den Haag Centraal. De organisatie schat dat er zo'n 45.000 mensen meedoen.

10 uur geleden
Rijkswaterstaat waarschuwt voor drukke avondspits door wintertijd

RIJSWIJK (ANP) - Weggebruikers moeten vanaf maandag rekening houden met een extra drukke avondspits. Rijkswaterstaat waarschuwt dat de ingang van de wintertijd "het ritme van weggebruikers verstoort" omdat het eerder donker wordt. Dit kan leiden tot verminderde alertheid bij automobilisten en vertragingen.

10 uur geleden
Politie fouilleert groep van 30 demonstranten in Utrecht

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in het centrum van Utrecht een groep van zo'n dertig demonstranten gefouilleerd. De locatie geldt als veiligheidsrisicogebied, ingesteld uit angst voor wanordelijkheden tijdens aangekondigde demonstraties.

10 uur geleden
Veel politie in centrum van Utrecht voor demonstraties

UTRECHT (ANP) - Er is zondag veel politie aanwezig in en rondom het Centraal Station in Utrecht. Een deel van de stad, waaronder het centrum, geldt als veiligheidsrisicogebied. Burgemeester Sharon Dijksma nam dat besluit uit "vrees voor wanordelijkheden" bij aangekondigde demonstraties.

12 uur geleden