Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Inschrijvingen stromen binnen bij Zevenheuvelenloop

Inschrijvingen stromen binnen bij Zevenheuvelenloop

NIJMEGEN (ANP) - De inschrijvingen voor de 37ste editie van het hardloopevenement Zevenheuvelenloop in de omgeving van Nijmegen stromen binnen. Dinsdag opende de inschrijving en er waren woensdag al duizenden aanmeldingen, aldus de organisatie. De grote belangstelling toont volgens hen aan dat mensen staan te trappelen om weer mee te doen met een groot gezamenlijk sportevenement en dat als een uitdaging zien.

De Zevenheuvelenloop wordt op 20 en 21 november gehouden en heeft plaats zonder coronamaatregelen. De organisatie heeft dat afgestemd met de hulpdiensten en de veiligheidsregio. Vorig jaar ging het evenement niet door wegens de coronacrisis. Voor de komende editie ligt een draaiboek klaar voor als er toch nog 1,5 meter afstand gehouden moet worden. Mocht het tot een afgelasting komen, dan krijgen de inschrijvers in elk geval een deel van het inschrijfgeld terug.

Op zaterdag 20 november kunnen kinderen meedoen aan de Mini Zevenheuvelenloop. 's Avonds start de Zevenheuvelennacht over een parcours van 7 kilometer. Zondag wordt de grote Zevenheuvelenloop over 15 kilometer gehouden, deels door de Groesbeekse heuvels. In totaal kunnen er maximaal 25.000 hardlopers meedoen. In en rond Nijmegen gelden dat weekeinde verkeersmaatregelen.

Meer uit Binnenland

Minderhoud: grenzen scherp in gaten houden om vuurwerk te stoppen

DEN HAAG (ANP) - De politie houdt de grenzen met België en Duitsland scherp in de gaten sinds de invoering van het vuurwerkverbod, zegt Ko Minderhoud, nationaal coördinator vuurwerk bij de politie, tegen De Telegraaf. "Deze inspanningen rond de grensregio's gaan ons veel opleveren. Als je gericht zoekt, ga je meer vinden."

1 uur geleden
Forse kritiek toezichthouders op nieuwe wet inlichtingendiensten

DEN HAAG (ANP) - De huidige toezichthouders op de AIVD en MIVD hebben scherpe kritiek op het kabinetsvoorstel om de inlichtingendiensten nieuwe bevoegdheden te geven en meer mogelijkheden om gegevens te verzamelen. Het voorstel is "niet in balans", oordelen de Commissie van Toezicht op de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (CTIVD) en de Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden (TIB).

3 uur geleden
Ziekenhuis wist niet van misbruikverdenkingen arts uit Bergen

ALKMAAR (ANP) - Het ziekenhuis waar de 66-jarige verdachte van seksueel misbruik van Filipijnse kinderen werkte, heeft via de media vernomen waar de arts van verdacht wordt. De Noordwest Ziekenhuisgroep met vestigingen in onder meer Alkmaar en Den Helder zegt "geschrokken en ontzet" te zijn door de verdenkingen.

5 uur geleden
Nederlanders opgepakt na schietpartij en achtervolging Marbella

MARBELLA (ANP) - In het Zuid-Spaanse Marbella zijn drie Nederlanders opgepakt na een schietpartij, melden Spaanse media als Europapress en Marbella24horas. Een persoon raakte gewond aan zijn been.

9 uur geleden
Kunstbeurs TEFAF blijft nog eens 10 jaar in Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - Kunst- en antiekbeurs TEFAF blijft de komende tien jaar in Maastricht. TEFAF, de gemeente Maastricht, beurscentrum MECC Maastricht en de provincie Limburg hebben daarover afspraken gemaakt, meldt de laatstgenoemde.

9 uur geleden
Ook tweede gewonde agent Overasselt uit ziekenhuis ontslagen

APELDOORN (ANP) - De tweede agent die vorige week gewond raakte door te zijn neergeschoten in het Gelderse Overasselt is uit het ziekenhuis ontslagen. De agent werd aanvankelijk opgenomen op de intensive care.

10 uur geleden
Rijkswaterstaat ziet afvoer van de Rijn nog niet verbeteren

DEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat ziet de hoeveelheid water die door de Maas en de Rijn stroomt nog niet verbeteren, ondanks de regen van de laatste tijd. In de jongste wekelijkse droogtemonitor staat dat de afvoer van beide rivieren nog altijd zeer laag is en verder zal dalen.

10 uur geleden