Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ingebrigtsen op tijd fit voor duel met Laros op WK atletiek

Ingebrigtsen op tijd fit voor duel met Laros op WK atletiek

TOKIO (ANP) - De Noorse topatleet Jakob Ingebrigtsen is precies op tijd fit om in Tokio met Niels Laros het duel aan te gaan op de 1500 meter. Ingebrigtsen is hersteld van een achillespeesblessure en heeft zijn deelname aan de komende WK in de Japanse hoofdstad bevestigd. Hij liep dit outdoorseizoen nog geen enkele wedstrijd, maar gaf in een persconferentie aan dat hij ondanks een "ellendig" seizoen mikt op het goud.

"Het was een echte race tegen de klok, dat geef ik toe. Maar als ik aan de start sta, is dat omdat ik geloof dat ik kan winnen", zei de tweevoudig olympisch kampioen (1500 en 5000 meter) en tweevoudig wereldkampioen (5000 meter). De wereldtitel op de 1500 meter ontbreekt nog op zijn erelijst.

Laros is vermoedelijk een van zijn grootste uitdagers. De 20-jarige Oosterhouter won eind augustus de finale van de Diamond League in een Nederlands record van 3.29,20. Laros versloeg in die wedstrijd bijna de hele wereldtop.

Meer uit Sport

Wiebes wint voor vierde keer op rij in Simac Ladies Tour

ALKMAAR (ANP) - Er staat voorlopig geen maat op wielrenster Lorena Wiebes in de Simac Ladies Tour. De Europees kampioene van SD Worx - Protime won na de eerste, tweede en derde etappe ook de vierde rit van de rittenkoers.

59 minuten geleden
Verstappen rijdt vierde tijd in Monza, Hamilton snelste

MONZA (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training bij de Grote Prijs van Italiƫ de vierde tijd gereden. Hij was op het snelle circuit van Monza beduidend langzamer dan Lewis Hamilton, die in zijn Ferrari de beste tijd neerzette (1.20,117). Viervoudig wereldkampioen Verstappen gaf 0,575 seconde toe in zijn Red Bull. Charles Leclerc bewees de snelheid van Ferrari op Italiaanse bodem met de tweede tijd. De Spanjaard Carlos Sainz noteerde de derde tijd in zijn Williams.

1 uur geleden
Monaco verlengt contract met Formule 1 tot en met 2035

MONACO (ANP) - De Formule 1 blijft zeker tot en met 2035 in Monaco. De automobielclub van het prinsdom heeft het contract met de belangrijkste autosportklasse verlengd, staat te lezen op de website Formula1.com.

2 uur geleden
Bokslegendes Tyson en Mayweather plannen gevecht in 2026

NEW YORK (ANP/RTR/SFP) - De Amerikaanse bokslegendes Mike Tyson en Floyd Mayweather hebben een gevecht gepland in het voorjaar van 2026. Promotor CSI Sports meldde dat de 59-jarige Tyson en de 48-jarige Mayweather een overeenkomst hebben gesloten. De exacte datum en locatie van het demonstratiegevecht liggen nog niet vast.

5 uur geleden
Amerikaanse Anisimova bereikt finale US Open en treft Sabalenka

NEW YORK (ANP) - Tennisster Amanda Anisimova heeft de finale van de US Open bereikt. De Amerikaanse versloeg in de halve finale de Japanse Naomi Osaka in drie sets (7-6 (4) 6-7 (3) 3-6) en treft zaterdag titelverdedigster Aryna Sabalenka.

9 uur geleden
Sabalenka staat weer in finale US Open na winst op Pegula

NEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de finale van de US Open. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst rekende in de halve finales af met de als vierde geplaatste Amerikaanse Jessica Pegula: 4-6 6-3 6-4.

12 uur geleden
Wielrenner Ayuso boekt tweede ritzege in Vuelta

LOS CORRALES DE BUELNA (ANP) - Juan Ayuso heeft in de Vuelta zijn tweede etappezege geboekt. De Spanjaard van UAE Team Emirates versloeg na 144,9 kilometer in de twaalfde etappe in Los Corrales de Buelna medevluchter en landgenoot Javier Romo in de sprint. Brieuc Rolland uit Frankrijk werd kort daarachter derde.

21 uur geleden