ING onderzoekt problemen met inloggen
AMSTERDAM (ANP) - ING heeft zaterdag enige tijd te maken gehad met een storing waardoor mensen niet of niet goed konden inloggen op de app of op de website. Volgens een zegsman van ING begonnen de problemen om 10.15 uur en waren die kort voor 14.30 uur weer voorbij.
Wat het probleem precies is geweest, wordt onderzocht. "Het is niet zo dat niemand kon inloggen. Een deel van de klanten had er last van, een ander deel niet", aldus de woordvoerder van ING.
Op sociale media werd veel geklaagd over de storing. De site allestoringen.nl telde rond het middaguur meer dan 4000 meldingen.
Meer uit Binnenland
DEN BOSCH (ANP) - Drie mannen die verdacht worden van het opzettelijk verkopen van dodelijke nep-pillen blijven veertien dagen langer vastzitten. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Het gebruik van de pillen leidde tot de dood van drie mensen. De verdachten zijn vrijdag voorgeleid bij de rechter-commissaris in Den Bosch.
5 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De 29-jarige Hajar uit Amsterdam is op zondag 4 oktober, de eerste dag van haar vermissing, aan het begin van de middag om het leven gebracht. Dat is vast komen te staan na onderzoek door de politie, meldt het Openbaar Ministerie.
49 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De man die verdacht wordt van het doden van de 29-jarige Hajar uit Amsterdam wordt er ook van verdacht dat hij heeft geprobeerd zijn pleegvader te doden. De verdachte is vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris, die heeft besloten dat hij veertien dagen langer vast blijft zitten. Het gaat om een 23-jarige man van Somalische afkomst, een statushouder zonder vaste woon- of verblijfplaats, die sinds zijn zesde in Nederland verblijft.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Verkeersleiders van Rijkswaterstaat liggen overhoop met hun leiding over nieuwe software waarin de incidenten op de weg worden gedocumenteerd. Een woordvoerder laat, naar aanleiding van berichtgeving door het AD, weten dat "Rijkswaterstaat bekend is met de zorgen en aandachtspunten die door wegverkeersleiders zijn ingebracht".
1 uur geledenSCHEVENINGEN (ANP) - Een bezoeker van het Holland Casino in Scheveningen heeft in de nacht van donderdag op vrijdag de jackpot gewonnen. Net na middernacht viel de hoofdprijs van bijna 1,4 miljoen. Het gebeurde bij de mega-millions speelautomaat, waar je alleen op een knop hoeft te drukken om te winnen.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het proces tegen de Surinaamse oud-militair Abdoel L. (60) laat nog zeker een jaar op zich wachten. Dat heeft de rechtbank in Den Haag vrijdag bepaald. Het Openbaar Ministerie verdenkt L. ervan dat hij als militair meerdere burgers heeft vermoord tijdens de Binnenlandse Oorlog in Suriname, een burgeroorlog in de periode 1986-1992. Het onderzoek duurt al jaren en heeft tot dusver weinig bewijs opgeleverd. De zaak drijft vooral op uitlatingen van L. zelf, die erop neerkomen dat hij mensen, onder wie ook kinderen, heeft gedood.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nog altijd zijn te weinig kinderen in Den Haag gevaccineerd tegen ziektes als bof, mazelen, rodehond en difterie. De zogeheten vaccinatiegraad is "op een zorgwekkend laag niveau", aldus de gemeente. Die concludeert dat daardoor "een verhoogd risico bestaat op uitbraken van infectieziekten".
5 uur geleden