ING mag weer nieuwe klanten aannemen in Italië
ROME (ANP/BLOOMBERG) - ING mag weer nieuwe klanten aannemen in Italië. De centrale bank van het land heeft de eerder ingestelde klantenstop voor het financiële concern opgeheven, zo maakte ING bekend.
Sinds maart vorig jaar zat ING op het 'strafbankje'. Dit vanwege gebreken in het antiwitwasbeleid. ING zou de kwestie eerder al hebben geschikt voor een bedrag van 30 miljoen euro, al heeft de bank dit zelf nooit bevestigd. Volgens ING valt het boetebedrag binnen een eerder genomen voorziening van 40 miljoen euro. Verder gold dus ook een klantenstop.
De bank beloofde al volop in te zetten op het verbeteren van de checks van klanten en geldstromen. Wereldwijd houden duizenden medewerkers van ING zich daarmee bezig. Ook nu meldt het concern dat het inschatten van risico en het versterken van het bewustzijn bij medewerkers de volle aandacht hebben.
Meer uit Financieel
BOXTEL (ANP) - De failliete onlinewoonwinkel fonQ is weer actief onder de vleugels van de onlinegroep Etrias. Het platform, met een variëteit aan onlinespeciaalzaken onder zich, heeft zowel de handelsnaam als de webshop overgenomen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bedrijven zijn positief over het doel van het wetsvoorstel dat voor meer loontransparantie moet zorgen, maar waken tegelijkertijd voor de administratieve lasten daarvan. Dat blijkt uit een rondgang van het ANP.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De impact van de oorlog in het Midden-Oosten op de wereldhandel is vooralsnog beperkt gebleven, meldt het Centraal Planbureau (CPB). Volgens het instituut is de wereldhandel in maart, de eerste maand van de oorlog, met 2,1 procent afgenomen ten opzichte van de maand daarvoor.
2 uur geledenNICOSIA (ANP) - De energiecrisis drijft de inflatie op en zet de economie onder druk, maar de inflatieverwachtingen op de lange termijn blijven "grotendeels stabiel", zei president van de Europese Centrale Bank Christine Lagarde vrijdag in Nicosia.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De ingrepen van het kabinet rond sociale zekerheid zijn niet nodig om bijvoorbeeld de AOW betaalbaar te houden. Dat stelt FNV na een analyse op basis van cijfers van onder andere het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De EU-lidstaten hebben vrijdag ingestemd met het opschorten van importtarieven voor bepaalde kunstmeststoffen voor de duur van een jaar. Dat voorstel deed de Europese Commissie in januari.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Vakcentrale VCP ziet oproepen van de nieuwe VNO-NCW-voorzitter Coen van Oostrom aan het kabinet als steun voor het ultimatum dat de organisatie samen met vakbonden FNV en CNV had gesteld. De bonden eisen dat het kabinet voor komende maandag plannen voor een snellere stijging van de AOW-leeftijd en bezuinigingen op de WIA en WW van tafel haalt.
3 uur geleden