Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

WASHINGTON (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft deze week een bezoek gebracht aan de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino was in het Witte Huis aanwezig bij de ondertekening van het akkoord over normalisatie van de verhoudingen tussen Israël, de Verenigde Arabische Emiraten en Bahrein.

De FIFA-baas sprak met Trump ook over de voorbereidingen op het WK 2026, dat in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt gehouden. Het is de bedoeling dat de FIFA voor het WK een hoofdkwartier in de VS krijgt. Infantino en Trump bespraken volgens de FIFA ook hoe het mondiale toernooi voor ontwikkeling van het Amerikaanse voetbal kan zorgen.

De 50-jarige voorzitter van de FIFA gebruikte zijn bezoek aan Washington ook voor een bezoek aan William Barr, de minister van Justitie. Hij wilde de Amerikanen persoonlijk bedanken voor hulp in de strijd tegen corruptie bij de wereldvoetbalbond. Het onderzoek van de FBI leidde in 2015 tot de arrestatie van heel wat kopstukken bij de FIFA. "Ik ben ervan overtuigd dat de geloofwaardigheid en reputatie van de FIFA op het hoogste niveau zo worden hersteld", aldus Infantino.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

2 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

6 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

10 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

10 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

11 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

20 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

23 uur geleden