Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

WASHINGTON (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft deze week een bezoek gebracht aan de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino was in het Witte Huis aanwezig bij de ondertekening van het akkoord over normalisatie van de verhoudingen tussen Israël, de Verenigde Arabische Emiraten en Bahrein.

De FIFA-baas sprak met Trump ook over de voorbereidingen op het WK 2026, dat in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt gehouden. Het is de bedoeling dat de FIFA voor het WK een hoofdkwartier in de VS krijgt. Infantino en Trump bespraken volgens de FIFA ook hoe het mondiale toernooi voor ontwikkeling van het Amerikaanse voetbal kan zorgen.

De 50-jarige voorzitter van de FIFA gebruikte zijn bezoek aan Washington ook voor een bezoek aan William Barr, de minister van Justitie. Hij wilde de Amerikanen persoonlijk bedanken voor hulp in de strijd tegen corruptie bij de wereldvoetbalbond. Het onderzoek van de FBI leidde in 2015 tot de arrestatie van heel wat kopstukken bij de FIFA. "Ik ben ervan overtuigd dat de geloofwaardigheid en reputatie van de FIFA op het hoogste niveau zo worden hersteld", aldus Infantino.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

1 uur geleden
Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

1 uur geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

1 uur geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

3 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

3 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

4 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

5 uur geleden