Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

Infantino op bezoek in Witte Huis voor WK 2026

WASHINGTON (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft deze week een bezoek gebracht aan de Amerikaanse president Donald Trump. Infantino was in het Witte Huis aanwezig bij de ondertekening van het akkoord over normalisatie van de verhoudingen tussen Israƫl, de Verenigde Arabische Emiraten en Bahrein.

De FIFA-baas sprak met Trump ook over de voorbereidingen op het WK 2026, dat in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt gehouden. Het is de bedoeling dat de FIFA voor het WK een hoofdkwartier in de VS krijgt. Infantino en Trump bespraken volgens de FIFA ook hoe het mondiale toernooi voor ontwikkeling van het Amerikaanse voetbal kan zorgen.

De 50-jarige voorzitter van de FIFA gebruikte zijn bezoek aan Washington ook voor een bezoek aan William Barr, de minister van Justitie. Hij wilde de Amerikanen persoonlijk bedanken voor hulp in de strijd tegen corruptie bij de wereldvoetbalbond. Het onderzoek van de FBI leidde in 2015 tot de arrestatie van heel wat kopstukken bij de FIFA. "Ik ben ervan overtuigd dat de geloofwaardigheid en reputatie van de FIFA op het hoogste niveau zo worden hersteld", aldus Infantino.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

5 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

7 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

8 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

10 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

10 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

12 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

15 uur geleden