Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ineos met Van Baarle, maar zonder Pidcock in Parijs-Roubaix

Ineos met Van Baarle, maar zonder Pidcock in Parijs-Roubaix

COMPIÈGNE (ANP) - Dylan van Baarle is aangewezen als een van de kopmannen bij de Britse ploeg Ineos Grenadiers voor de voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix. De 29-jarige wielrenner eindigde dit seizoen als tweede in de Ronde van Vlaanderen.

Tom Pidcock ontbreekt zondag aan de start van de kasseienkoers door Noord-Frankrijk. De wereldkampioen veldrijden en olympisch kampioen mountainbiken richt zich op de Ardennenklassiekers Waalse Pijl en Luik-Bastenaken-Luik.

De Italiaan Filippo Ganna, de wereldkampioen tijdrijden, is medekopman bij Ineos. Ganna won in 2016 de versie van Parijs-Roubaix bij de beloften, maar als eliterenner heeft de tijdritspecialist nog weinig gepresteerd in de 'Hel van het Noorden'. Hij finishte een keer buiten de tijd en viel bij zijn tweede deelname uit. Dit seizoen was hij ook niet te zien in de Vlaamse voorjaarskoersen.

De Amerikaan Magnus Sheffield debuteert in de koers. Hij won woensdag de Brabantse Pijl. Ook de Pool Michal Kwiatkowski, die afgelopen zondag zegevierde in de Amstel Gold Race, is opgenomen in de ploeg van Ineos voor Parijs-Roubaix.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

1 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

4 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

5 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

5 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

8 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden