Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Indonesische voetballers kunnen ook Japan niet verrassen

Indonesische voetballers kunnen ook Japan niet verrassen

JAKARTA (ANP) - De voetbalploeg van Indonesië, met een aantal in Nederland geboren spelers, heeft in de WK-kwalificatiereeks niet kunnen verrassen tegen Japan. De Japanners zegevierden met 4-0 in Indonesië.

Takumi Minamino, Hidemasa Morita en Yukinari Sugawara kwamen tot scoren voor Japan. Sugawara, die tegenwoordig bij Southampton speelt, is een oud-speler van AZ. De Japanners kwamen op voorsprong door een doelpunt van Justin Hubner, die de bal in eigen doel werkte.

Bij Indonesië stond Maarten Paes op doel en ook Calvin Verdonk en Thom Haye verschenen aan de aftrap. Verdonk komt uit voor NEC, Haye voor Almere City FC. Bij Japan werd Koki Ogawa van NEC in de slotfase gewisseld.

De Indonesiërs hebben pas 3 punten gehaald uit vijf duels. Ze wachten nog op hun eerste overwinning in de WK-kwalificatie. Japan is de koploper in de groep.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

5 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

6 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

6 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

6 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

7 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

7 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

8 uur geleden