Indonesische voetballers kunnen ook Japan niet verrassen
JAKARTA (ANP) - De voetbalploeg van Indonesië, met een aantal in Nederland geboren spelers, heeft in de WK-kwalificatiereeks niet kunnen verrassen tegen Japan. De Japanners zegevierden met 4-0 in Indonesië.
Takumi Minamino, Hidemasa Morita en Yukinari Sugawara kwamen tot scoren voor Japan. Sugawara, die tegenwoordig bij Southampton speelt, is een oud-speler van AZ. De Japanners kwamen op voorsprong door een doelpunt van Justin Hubner, die de bal in eigen doel werkte.
Bij Indonesië stond Maarten Paes op doel en ook Calvin Verdonk en Thom Haye verschenen aan de aftrap. Verdonk komt uit voor NEC, Haye voor Almere City FC. Bij Japan werd Koki Ogawa van NEC in de slotfase gewisseld.
De Indonesiërs hebben pas 3 punten gehaald uit vijf duels. Ze wachten nog op hun eerste overwinning in de WK-kwalificatie. Japan is de koploper in de groep.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
16 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geleden