Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Indonesische politie pakt Nederlander op voor moord'

'Indonesische politie pakt Nederlander op voor moord'

BANYUWANGI (ANP) - De Indonesische politie heeft maandag een 57-jarige Nederlander opgepakt op verdenking van moord op een 42-jarige vrouw. De moord zou maandagmorgen vroeg (lokale tijd) hebben plaatsgevonden, melden Indonesische media.

Het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigt dat een in Indonesiƫ wonende Nederlander is gearresteerd. Waarom de man is opgepakt kan een woordvoerder niet zeggen in verband met de privacy.

Het lichaam van het slachtoffer lag in een van de kamers van het huis van de Nederlander die in het dorp Gombeng Sari woont. De zaak kwam aan het licht toen de verdachte de buren vroeg om hem naar het ziekenhuis te brengen. Onderweg zou hij hebben toegegeven de moord te hebben gepleegd. De buren waarschuwden onmiddellijk de politie die hem in het ziekenhuis arresteerde. Daar bekende de man de moord, meldt de site detiknews.

Meer uit Binnenland

Code groen voor de Waddeneilanden: geen vorst of sneeuw

DE BILT (ANP) - Het KNMI heeft de Waddeneilanden vanaf middernacht ingeschaald op code groen, het laagst mogelijke niveau. Dinsdag gold al code groen op de Waddeneilanden, maar de verwachting was dat het er woensdag code geel zou worden. Die verwachting valt volgens het KNMI weg: het vriest er niet en de temperatuur zakt woensdag ook niet onder nul graden, aldus een woordvoerder. Ook wordt er weinig tot geen sneeuwval verwacht.

39 minuten geleden
Advies Wegenwacht: laad telefoon op, neem jas mee en houd afstand

DEN HAAG (ANP) - De Wegenwacht adviseert mensen die woensdag de weg op moeten in elk geval een warme jas en een opgeladen telefoon mee te nemen, ook als ze maar een korte rit willen maken. Daarnaast moeten ze voor vertrek goed naar de actuele situatie op de weg kijken, laat een woordvoerster van de ANWB weten.

41 minuten geleden
Rijkswaterstaat strooit weer miljoenen kilo's zout op de wegen

UTRECHT (ANP) - De strooiwagens van Rijkswaterstaat hebben dinsdag ongeveer 8 miljoen kilo zout over de Nederlandse wegen gestrooid. Maandag werd 12 miljoen kilo gestrooid. De voorraad is voorlopig nog lang niet op, de organisatie had aan het begin van de winter zo'n 250 miljoen kilo tot haar beschikking.

4 uur geleden
Nog eens 2200 rijexamens uitgesteld bij CBR

RIJSWIJK (ANP) - Dinsdag gingen 2200 praktijkexamens bij het CBR niet door vanwege sneeuw en gladheid. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen meldt dat 1000 examens wel doorgingen. Die werden vooral in het zuiden en noorden van het land afgenomen.

6 uur geleden
Strooizout bijna op in sommige gemeenten, activiteiten aangepast

DEN HAAG (ANP) - Meerdere gemeenten melden dat het strooizout plaatselijk bijna op is. Dat is bijvoorbeeld het geval in Heiloo, Bergen en Leiderdorp. Daardoor kan alleen op de belangrijkste wegen gestrooid worden of wordt het strooizout gemengd met zand.

6 uur geleden
Woensdag code oranje in vrijwel heel Nederland

DEN HAAG (ANP) - Het KNMI verwacht woensdagochtend veel sneeuw en gladheid en daarom geldt in vrijwel het hele land code oranje. Dat is het op een na hoogste waarschuwingsniveau. Alleen in Limburg en op de Waddeneilanden blijft code geel gelden.

7 uur geleden
Treinen rijden 'grotendeels volgens plan' na stilstand in ochtend

UTRECHT (ANP) - Na de complete stilstand tijdens de ochtendspits rijden de treinen dinsdagmiddag "grotendeels volgens plan", zo laat de NS weten. Amsterdam blijft daarop de uitzondering. "Daar kampt het spoor nog met een aantal wisselstoringen als gevolg van het winterweer."

10 uur geleden