In totaal zeven mensen opgepakt rond wedstrijd FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Rond de wedstrijd tussen FC Twente en het Turkse Fenerbahçe donderdagavond zijn in totaal zeven mensen aangehouden, meldt de politie op X. Voor de wedstrijd tussen de twee clubs braken ongeregeldheden uit.
Van de zeven aangehouden mensen zitten op dit moment nog zes mensen vast. Een persoon is heengezonden, nadat hij onwel werd na zijn aanhouding, zegt een politiewoordvoerster. Voor de wedstrijd tussen FC Twente en Fenerbahçe werden vijf mensen aangehouden. Na de wedstrijd volgden nog twee aanhoudingen.
Bij de ongeregeldheden raakten ook twee mensen gewond nadat ze werden gebeten door een politiehond. Een van hen is een van de aangehouden personen. De andere gewonde is naar het ziekenhuis gebracht.
In de hele gemeente Enschede geldt nog tot vrijdagochtend 07.00 uur een noodbevel vanwege de onrust. In het bevel staat onder meer dat voetbalsupporters geen gezichtsbedekkende kleding mogen dragen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
10 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
14 uur geleden