In totaal zeven mensen opgepakt rond wedstrijd FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Rond de wedstrijd tussen FC Twente en het Turkse Fenerbahçe donderdagavond zijn in totaal zeven mensen aangehouden, meldt de politie op X. Voor de wedstrijd tussen de twee clubs braken ongeregeldheden uit.
Van de zeven aangehouden mensen zitten op dit moment nog zes mensen vast. Een persoon is heengezonden, nadat hij onwel werd na zijn aanhouding, zegt een politiewoordvoerster. Voor de wedstrijd tussen FC Twente en Fenerbahçe werden vijf mensen aangehouden. Na de wedstrijd volgden nog twee aanhoudingen.
Bij de ongeregeldheden raakten ook twee mensen gewond nadat ze werden gebeten door een politiehond. Een van hen is een van de aangehouden personen. De andere gewonde is naar het ziekenhuis gebracht.
In de hele gemeente Enschede geldt nog tot vrijdagochtend 07.00 uur een noodbevel vanwege de onrust. In het bevel staat onder meer dat voetbalsupporters geen gezichtsbedekkende kleding mogen dragen.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
33 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
7 uur geleden