In totaal zeven mensen opgepakt rond wedstrijd FC Twente
ENSCHEDE (ANP) - Rond de wedstrijd tussen FC Twente en het Turkse Fenerbahçe donderdagavond zijn in totaal zeven mensen aangehouden, meldt de politie op X. Voor de wedstrijd tussen de twee clubs braken ongeregeldheden uit.
Van de zeven aangehouden mensen zitten op dit moment nog zes mensen vast. Een persoon is heengezonden, nadat hij onwel werd na zijn aanhouding, zegt een politiewoordvoerster. Voor de wedstrijd tussen FC Twente en Fenerbahçe werden vijf mensen aangehouden. Na de wedstrijd volgden nog twee aanhoudingen.
Bij de ongeregeldheden raakten ook twee mensen gewond nadat ze werden gebeten door een politiehond. Een van hen is een van de aangehouden personen. De andere gewonde is naar het ziekenhuis gebracht.
In de hele gemeente Enschede geldt nog tot vrijdagochtend 07.00 uur een noodbevel vanwege de onrust. In het bevel staat onder meer dat voetbalsupporters geen gezichtsbedekkende kleding mogen dragen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
46 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
3 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
6 uur geleden