In elkaar geslagen Manchester City-fan heeft hersenschade
BRUGGE (ANP) - De 63-jarige supporter van Manchester City die dinsdagavond na een duel van zijn club in Brugge werd aangevallen hoeft niet meer kunstmatig beademd te worden maar heeft wel hersenschade opgelopen. Dat meldt zijn zoon, die op social media tevens de fans van Club Brugge bedankt die voor een ambulance hebben gebeld en daarmee wellicht het leven van zijn vader hebben gered.
De man uit Ninove werd het slachtoffer van agressie op een parkeerplaats naast de snelweg in de buurt van Gent. Hij droeg een sjaal van Manchester City en werd bij een tankstation lastiggevallen. Eerst werd zijn sjaal afgepakt en vervolgens werd hij, mogelijk door een aantal mannen, in elkaar geslagen.
De politie pakte in de nacht van dinsdag op woensdag vijf personen op, van wie er twee nog vastzitten. Club Brugge reageerde geschokt op de gebeurtenissen. Net als City, dat eerder op de avond het duel uit de Champions League in Brugge met 5-1 had gewonnen.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
13 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
15 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
17 uur geleden