In elkaar geslagen Manchester City-fan heeft hersenschade
BRUGGE (ANP) - De 63-jarige supporter van Manchester City die dinsdagavond na een duel van zijn club in Brugge werd aangevallen hoeft niet meer kunstmatig beademd te worden maar heeft wel hersenschade opgelopen. Dat meldt zijn zoon, die op social media tevens de fans van Club Brugge bedankt die voor een ambulance hebben gebeld en daarmee wellicht het leven van zijn vader hebben gered.
De man uit Ninove werd het slachtoffer van agressie op een parkeerplaats naast de snelweg in de buurt van Gent. Hij droeg een sjaal van Manchester City en werd bij een tankstation lastiggevallen. Eerst werd zijn sjaal afgepakt en vervolgens werd hij, mogelijk door een aantal mannen, in elkaar geslagen.
De politie pakte in de nacht van dinsdag op woensdag vijf personen op, van wie er twee nog vastzitten. Club Brugge reageerde geschokt op de gebeurtenissen. Net als City, dat eerder op de avond het duel uit de Champions League in Brugge met 5-1 had gewonnen.
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
11 minuten geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
10 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
13 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
17 uur geleden