Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

In elkaar geslagen Manchester City-fan heeft hersenschade

In elkaar geslagen Manchester City-fan heeft hersenschade

BRUGGE (ANP) - De 63-jarige supporter van Manchester City die dinsdagavond na een duel van zijn club in Brugge werd aangevallen hoeft niet meer kunstmatig beademd te worden maar heeft wel hersenschade opgelopen. Dat meldt zijn zoon, die op social media tevens de fans van Club Brugge bedankt die voor een ambulance hebben gebeld en daarmee wellicht het leven van zijn vader hebben gered.

De man uit Ninove werd het slachtoffer van agressie op een parkeerplaats naast de snelweg in de buurt van Gent. Hij droeg een sjaal van Manchester City en werd bij een tankstation lastiggevallen. Eerst werd zijn sjaal afgepakt en vervolgens werd hij, mogelijk door een aantal mannen, in elkaar geslagen.

De politie pakte in de nacht van dinsdag op woensdag vijf personen op, van wie er twee nog vastzitten. Club Brugge reageerde geschokt op de gebeurtenissen. Net als City, dat eerder op de avond het duel uit de Champions League in Brugge met 5-1 had gewonnen.

Meer uit Voetbal

Meerdink spreekt van 'jongensdroom' na hoofdrol bij basisdebuut

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.

1 uur geleden
Meerdink helpt Oranje bij basisdebuut met twee treffers aan zege

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).

1 uur geleden
Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

2 uur geleden
Zidane past Frans elftal aan in Nations League tegen België

BRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.

3 uur geleden
Oranje-international Gakpo valt al vroeg in duel met Servië uit

BELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.

3 uur geleden
Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

4 uur geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

5 uur geleden