Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'In De Kuip kan ik vleugels krijgen'

'In De Kuip kan ik vleugels krijgen'

ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen, de laatste aanwinst van Feyenoord, begrijpt wel waarom er soms van hem wordt gezegd dat hij geen "echte" Limburger is. "Ja, ik beschik over een zekere brutaalheid, waardoor ik overeind blijf in situaties waarin Limburgers zich normaal misschien wat zouden terugtrekken", beaamt de zelfbewuste vleugelspits, die zich maandag op professionele wijze presenteerde in De Kuip.

Bij Feyenoord speelden in het verleden ooit Limburgse aanvallers als René Hofman en Pierre Vermeulen. Ze konden uitstekend voetballen, maar hadden soms wat moeite met de hardere mentaliteit in de Randstad. "Het is nu aan mij bij Feyenoord om dat Limburgse stempel teniet te doen."

Bang voor de beruchte 'Kuipvrees', die nieuwe spelers bij Feyenoord voor eigen publiek soms doet verkrampen, is Linssen zeker niet. "Als het publiek achter de ploeg staat en mij naar voren schreeuwt, krijg ik juist vleugels. Dan vlieg ik over het veld. Dan wordt het zwart voor mijn ogen, ga ik voor iedere bal en word ik amper moe. Ik kijk er heel erg naar uit om nu eindelijk in het shirt van Feyenoord in De Kuip te gaan spelen."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

3 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

8 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

9 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

10 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

13 uur geleden