'In De Kuip kan ik vleugels krijgen'
ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen, de laatste aanwinst van Feyenoord, begrijpt wel waarom er soms van hem wordt gezegd dat hij geen "echte" Limburger is. "Ja, ik beschik over een zekere brutaalheid, waardoor ik overeind blijf in situaties waarin Limburgers zich normaal misschien wat zouden terugtrekken", beaamt de zelfbewuste vleugelspits, die zich maandag op professionele wijze presenteerde in De Kuip.
Bij Feyenoord speelden in het verleden ooit Limburgse aanvallers als René Hofman en Pierre Vermeulen. Ze konden uitstekend voetballen, maar hadden soms wat moeite met de hardere mentaliteit in de Randstad. "Het is nu aan mij bij Feyenoord om dat Limburgse stempel teniet te doen."
Bang voor de beruchte 'Kuipvrees', die nieuwe spelers bij Feyenoord voor eigen publiek soms doet verkrampen, is Linssen zeker niet. "Als het publiek achter de ploeg staat en mij naar voren schreeuwt, krijg ik juist vleugels. Dan vlieg ik over het veld. Dan wordt het zwart voor mijn ogen, ga ik voor iedere bal en word ik amper moe. Ik kijk er heel erg naar uit om nu eindelijk in het shirt van Feyenoord in De Kuip te gaan spelen."
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
57 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
5 uur geleden