Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'In De Kuip kan ik vleugels krijgen'

'In De Kuip kan ik vleugels krijgen'

ROTTERDAM (ANP) - Bryan Linssen, de laatste aanwinst van Feyenoord, begrijpt wel waarom er soms van hem wordt gezegd dat hij geen "echte" Limburger is. "Ja, ik beschik over een zekere brutaalheid, waardoor ik overeind blijf in situaties waarin Limburgers zich normaal misschien wat zouden terugtrekken", beaamt de zelfbewuste vleugelspits, die zich maandag op professionele wijze presenteerde in De Kuip.

Bij Feyenoord speelden in het verleden ooit Limburgse aanvallers als René Hofman en Pierre Vermeulen. Ze konden uitstekend voetballen, maar hadden soms wat moeite met de hardere mentaliteit in de Randstad. "Het is nu aan mij bij Feyenoord om dat Limburgse stempel teniet te doen."

Bang voor de beruchte 'Kuipvrees', die nieuwe spelers bij Feyenoord voor eigen publiek soms doet verkrampen, is Linssen zeker niet. "Als het publiek achter de ploeg staat en mij naar voren schreeuwt, krijg ik juist vleugels. Dan vlieg ik over het veld. Dan wordt het zwart voor mijn ogen, ga ik voor iedere bal en word ik amper moe. Ik kijk er heel erg naar uit om nu eindelijk in het shirt van Feyenoord in De Kuip te gaan spelen."

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

11 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

12 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

12 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

13 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

14 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

15 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

15 uur geleden