Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

In Cruquius ontvoerde man mogelijk verkeerde, tipgeld 15.000 euro

In Cruquius ontvoerde man mogelijk verkeerde, tipgeld 15.000 euro

CRUQUIUS (ANP) - Een 56-jarige man uit Hoofddorp, die donderdagavond ontvoerd is in het Noord-Hollandse Cruquius, is mogelijk niet het door de ontvoerders beoogde doelwit. De politie zegt er zondag rekening mee te houden dat de daders zich vergist hebben in de persoon die zij hebben meegenomen. Het slachtoffer is nog niet gevonden. Het Openbaar Ministerie looft een beloning uit van 15.000 euro voor de gouden tip die leidt tot de oplossing van deze zaak.

"Uit het onderzoek van het TGO is tot nu toe gebleken dat er geen enkele aanwijzing is dat de ontvoerde man deel uitmaakt van het criminele circuit. Het is op dit moment dan ook niet duidelijk wat het motief is van de ontvoering", aldus de politie zondag. TGO staat voor Team Grootschalige Opsporing.

Het onderzoek naar de ontvoering vanaf de Spaarneweg is nog in volle gang. Zes mannen zijn vanwege de zaak opgepakt op het Vogelplein in Gouda, zij zitten nog vast. Het gaat om drie Rotterdammers (22, 22 en 30), iemand van 31 jaar uit Zwijndrecht, een 33-jarige uit Dordrecht en een 30-jarige zonder bekend woonadres. De politie vermoedt dat ook anderen betrokken zijn.

De politie kreeg donderdag rond 18.00 uur meerdere meldingen van de ontvoering. Het slachtoffer zou in een rode Mercedesbus met een imperiaal zijn getrokken, die vervolgens richting de N201 zou zijn gereden.

De politie vraagt mensen die beelden hebben van donderdagavond uit Cruquius en Gouda die met ze te delen.

Meer uit Binnenland

Opnieuw vuur ontstaan in afgebrande natuur bij Oirschot

OIRSCHOT (ANP) - In de buurt van Oirschot is zaterdagmiddag opnieuw vuur waargenomen in een natuurgebied waar eerder ook al brand heeft gewoed. Dat meldt de veiligheidsregio van Zuidoost-Brabant.

24 minuten geleden
Ambassade in Griekenland staat drie Nederlanders van Flotilla bij

DEN HAAG/ATHENE (ANP) - De Nederlandse ambassade in Griekenland heeft consulaire bijstand verleend aan drie Nederlandse deelnemers aan de Global Sumud Flotilla, de burgervloot met hulpgoederen voor Gaza. Dat laat het ministerie van Buitenlandse Zaken weten.

1 uur geleden
Oud-presentator en -politicus Carlo Strijk (59) overleden

AMSTERDAM (ANP) - De voormalige televisiepresentator en politicus Carlo Strijk is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat laat Niels Jens Uitvaartzorg weten aan het ANP namens de familie. Strijk overleed afgelopen week in zijn slaap.

3 uur geleden
Sein brand meester gegeven voor natuurbrand bij 't Harde

'T HARDE (ANP) - De brandweer heeft het sein brand meester gegeven voor de grote natuurbrand in 't Harde. Dat meldt de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland.

6 uur geleden
Weeronline: dodenherdenking en Bevrijdingsdag zijn fris en droog

HOUTEN (ANP) - Het warme en droge weer van de afgelopen dagen maakt in het weekend plaats voor fris en regenachtig lenteweer. Op zowel dodenherdenking als Bevrijdingsdag is het fris, met op maandag temperaturen tussen de 14 tot 16 graden. Op Bevrijdingsdag wordt het niet warmer dan 12 tot 16 graden.

7 uur geleden
Natuurbrand Weert afgeschaald, minder brandweer aanwezig

WEERT (ANP) - De natuurbrand tussen Weert en Budel is nog steeds onder controle en is daarom afgeschaald. De brandweer is er nog wel bij, maar met minder eenheden, meldt de veiligheidsregio. Er kan nog worden ingegrepen als het nodig is.

15 uur geleden
Twee gewonden in Winschoten, mogelijk door steekincident

WINSCHOTEN (ANP) - In Winschoten zijn twee mensen gewond geraakt. Dat is waarschijnlijk het gevolg van een steekincident, maar dat kan een woordvoerder van de politie Groningen niet met zekerheid zeggen. Ook is er vermoedelijk geschoten.

15 uur geleden