Immobile bezorgt Lazio negende zege op een rij
BRESCIA (ANP) - Lazio heeft in de Serie A al voor de negende keer op een rij gewonnen. De Romeinen wonnen de uitwedstrijd tegen Brescia met 2-1. Het winnende doelpunt werd in blessuretijd gemaakt.
Ciro Immobile was wederom van grote waarde voor Lazio. De Italiaanse spits benutte vlak voor rust een strafschop en schoot in de 91e minuut raak bij een van de laatste mogelijkheden. Immobile heeft al negentien keer gescoord in de Serie A. Mario Balotelli had Brescia, dat achttiende staat, nog een voorsprong bezorgd.
Met de negende zege op een rij evenaarde Lazio een clubrecord. Ook van december 1998 tot februari 1999 werd er een zegereeks van negen neergezet. Om het tiental vol te maken moet Lazio zaterdag thuis zien te winnen van Napoli.
Lazio staat derde in de Serie A, achter Inter en Juventus. De achterstand op die twee clubs bedraagt drie punten.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
14 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
14 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
14 uur geleden