Immobile bezorgt Lazio negende zege op een rij
BRESCIA (ANP) - Lazio heeft in de Serie A al voor de negende keer op een rij gewonnen. De Romeinen wonnen de uitwedstrijd tegen Brescia met 2-1. Het winnende doelpunt werd in blessuretijd gemaakt.
Ciro Immobile was wederom van grote waarde voor Lazio. De Italiaanse spits benutte vlak voor rust een strafschop en schoot in de 91e minuut raak bij een van de laatste mogelijkheden. Immobile heeft al negentien keer gescoord in de Serie A. Mario Balotelli had Brescia, dat achttiende staat, nog een voorsprong bezorgd.
Met de negende zege op een rij evenaarde Lazio een clubrecord. Ook van december 1998 tot februari 1999 werd er een zegereeks van negen neergezet. Om het tiental vol te maken moet Lazio zaterdag thuis zien te winnen van Napoli.
Lazio staat derde in de Serie A, achter Inter en Juventus. De achterstand op die twee clubs bedraagt drie punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
4 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
6 uur geleden