
Immers en Van de Velde winnen Nederlands onderonsje bij WK beach
HYAMANTLA (ANP) - Beachvolleyballers Matthew Immers en Steven van de Velde hebben bij de wereldkampioenschappen in Mexico het Nederlandse onderonsje met Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen gewonnen. Immers en Van de Velde waren na een spannende strijd met 31-29 13-21 15-10 te sterk voor hun landgenoten en verzekerden zich van de groepswinst. Beide teams plaatsten zich voor de knock-outfase.
Stefan Boermans en Yorick de Groot verloren maandag hun laatste groepswedstrijd van de Noren Anders Mol en Christian Sørum, maar kwalificeerden zich als één van de vier beste nummers drie voor de beslissende fase van het mondiale toernooi.
Katja Stam en Raïsa Schoon leden hun eerste nederlaag bij dit WK. De enige Nederlandse deelneemsters bij de vrouwen gingen met 21-19 21-19 onderuit tegen Böbner Esmée/ Vergé-Dépré Zoé uit Zwitserland. Schoon en Stam gaan ondanks nederlaag als winnaressen van de groep door naar de knock-outfase.
Meer uit Sport
ENNEZAT (ANP) - Wielrenner Marijn van den Berg gaat maandag in de Tour de France niet van start voor de tiende etappe. De 25-jarige Nederlander heeft te veel last van de gevolgen van een valpartij in de openingsrit.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.
33 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is op de wereldranglijst acht plaatsen gestegen. De 26-jarige Nederlandse neemt nu de 61e positie in. Ze stond nog niet eerder zo hoog. Lamens strandde op het zojuist afgesloten Wimbledon in de tweede ronde.
2 uur geledenSANKT GALLEN (ANP) - De voetbalsters van Engeland hebben op het EK in Zwitserland geen fout gemaakt tegen Wales. De formatie van de Nederlandse bondscoach Sarina Wiegman won in Sankt Gallen het laatste groepsduel met 6-1 en gaat als nummer 2 in de poule van Oranje door naar de kwartfinales.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De Italiaan Jannik Sinner heeft voor het eerst de titel op Wimbledon veroverd. De nummer 1 van de tenniswereld was na iets meer dan drie uur met 4-6 6-4 6-4 6-4 te sterk voor tweevoudig winnaar Carlos Alcaraz uit Spanje.
15 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de Nations League in Apeldoorn afgesloten met een nederlaag tegen Italië. De olympisch kampioen kreeg felle tegenstand van Oranje, maar won uiteindelijk met 3-0 (25-23 28-26 25-18)
17 uur geledenCHÂTEAUROUX (ANP) - Mathieu van der Poel werd zondag in Châteauroux minder dan een kilometer voor de finish ingehaald door het sprintende peloton. Zo won niet de Nederlander van Alpecin-Deceuninck, maar de Belg Tim Merlier de negende etappe van de Tour de France. "Ik had gehoopt dat het net voldoende was, maar ik heb in ieder geval mijn ploeggenoot Jonas Rickaert kunnen helpen een droom waar te maken", vertelde Van der Poel bij de NOS.
17 uur geleden