Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Illustrator Waldemar Post (84) overleden

Illustrator Waldemar Post (84) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Illustrator Waldemar Post is donderdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Volkskrant, waar Post vijftig jaar werkte als illustrator en artdirector.

De tekenaar had coronaklachten en belandde in het ziekenhuis. "Drie weken geleden mankeerde hij nog niets. Hij was top. Toen was er corona en was hij een week thuis. Het leek wel mee te vallen. Maar daarna kwam hij in het ziekenhuis aan de zuurstof. Er zijn geen woorden voor", zegt zijn vrouw tegen de krant.

Post begon in 1957 bij de Volkskrant. Ook tekende hij voor HP/De Tijd, Opzij, Vrij Nederland, Avenue en Playboy en ontwierp hij onder meer theateraffiches, boekillustraties en boekomslagen. Zijn werk werd vorig jaar nog tentoongesteld in Den Haag.

Meer uit Binnenland

Veel meldingen van wateroverlast in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zorgt het noodweer voor veel wateroverlast. De veiligheidsregio vraagt mensen de hulpdiensten alleen nog te bellen bij direct gevaar, om zo de meldkamer niet te overbelasten.

4 uur geleden
Blikseminslag veroorzaakt door hele land branden

UTRECHT (ANP) - Op verschillende plekken in Nederland is brand uitgebroken door blikseminslag. In het hele land geldt code oranje vanwege zware onweersbuien, die gepaard gaan met bliksem.

5 uur geleden
Concert Lil Kleine in Olympisch Stadion eerder gestopt om onweer

AMSTERDAM (ANP) - Een concert van Lil Kleine in het Olympisch Stadion in Amsterdam is zaterdagavond voortijdig gestopt wegens het slechte weer. Een bezoeker van het concert heeft dat laten weten aan het ANP.

7 uur geleden
Geen treinen tussen Utrecht en Den Haag door blikseminslag

UTRECHT (ANP) - Er rijden zaterdagavond en zondagochtend geen treinen tussen Utrecht en Den Haag. Door een blikseminslag op het traject is de treindienst verstoord. Wel kunnen reizigers nog naar Gouda, dat halverwege de twee steden ligt.

8 uur geleden
Medewerker Concert at SEA naar ziekenhuis na blikseminslag

SCHARENDIJKE (ANP) - Een medewerker van Concert at Sea die last had van de gevolgen van een blikseminslag bij het terrein van het festival blijft een nacht ter observatie in het ziekenhuis. Dat heeft de organisatie laten weten. Volgens de organisatie maakt deze medewerker het goed.

9 uur geleden
Code oranje in heel het land wegens zware onweersbuien

DE BILT (ANP) - In heel het land is code oranje van kracht wegens zware onweersbuien, meldt het KNMI. Eerst gold dit weeralarm in slechts vier provincies (Limburg, Noord-Brabant, Gelderland en Overijssel), maar dat is uitgebreid.

9 uur geleden
Storing Rijkswaterstaat opgelost, alles werkt weer

DEN HAAG (ANP) - De landelijke technische storing bij Rijkswaterstaat van zaterdag is verholpen. "Alle systemen werken weer", zegt een woordvoerster van de weg- en waterbeheerder. Volgens haar heeft de storing niet geleid tot grote ongeregeldheden in het verkeer en op het water.

10 uur geleden