Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Illegaal feest Ammerzoden beëindigd na oproep politie

Illegaal feest Ammerzoden beëindigd na oproep politie

AMMERZODEN (ANP) - Na een oproep van de politie is een illegaal feest in het Gelderse Ammerzoden (gemeente Maasdriel) beëindigd. De meeste bezoekers vertrokken al snel nadat de muziek was uitgezet, aldus de politie.

De Mobiele Eenheid was ter plaatse en de politie had de afritten van de A2 afgesloten om te voorkomen dat er meer feestgangers naar het illegale feest zouden komen. Die afritten zijn inmiddels weer vrijgegeven, meldt de ANWB.

Volgens de Gelderlander waren er ruim 3000 mensen op het evenement afgekomen, maar de politie houdt het op ruim 1500 bezoekers. De politie heeft geen mensen aangehouden.

Op dit moment geldt in de gemeente Maasdriel nog een noodbevel. Dat is afgekondigd om te voorkomen dat het feest in de nabije omgeving wordt voortgezet. Het is onbekend hoe lang het noodbevel nog geldt.

Meer uit Binnenland

Dichte mist in noorden en oosten van het land

DE BILT (ANP) - In het noorden en oosten van het land komt plaatselijk dichte mist voor, meldt het KNMI. Voor de provincies Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland en Flevoland is code geel afgegeven.

2 uur geleden
A12 weer open voor verkeer

DEN HAAG (ANP) - Sinds maandagochtend 03.00 uur is de A12 weer open voor verkeer, meldt Rijkswaterstaat. De weg is negen dagen en nachten afgesloten geweest richting Utrecht van knooppunt Maanderbroek (Veenendaal) tot knooppunt Lunetten.

2 uur geleden
Gewonde bij schietpartij in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Een man is in de nacht van zondag op maandag gewond geraakt bij een schietpartij in de 1e Lieven de Keylaan in Eindhoven. Dat meldt de politie op X.

6 uur geleden
Aardbeving met kracht van 2.1 in Warffum, Groningen

WARFFUM (ANP) - Bij Warffum in Groningen is zondagavond een aardbeving geweest met een kracht van 2.1. Dat meldt het KNMI.

8 uur geleden
Rellen bij Philips Stadion in Eindhoven, ME grijpt in

EINDHOVEN (ANP) - Bij het Philips Stadion in Eindhoven zijn zondagavond rellen uitgebroken, bevestigt een politiewoordvoerder na berichtgeving door Omroep Brabant. "Behoorlijke groepen supporters" keren zich tegen de politie. Daarbij wordt onder meer met stenen en vuurwerk gegooid.

11 uur geleden
Jetten vraagt Wilders te stoppen met verdeeldheid zaaien om Gaza

DEN HAAG (ANP) - D66-leider Rob Jetten vindt dat PVV-leider Geert Wilders "onzinnige verdeeldheid zaait" en dat hij daarmee moet stoppen. Dat meldde hij op X aan het eind van de grote Gaza-demonstratie in Den Haag zondagmiddag, waarin hij ook meeliep.

11 uur geleden
Vermiste kinderen mogelijk ontvoerd, naam en foto vader verspreid

GRONINGEN (ANP) - De politie heeft de naam en foto verspreid van de vader van de twee vermiste kinderen voor wie eerder een Amber Alert is uitgegeven. De 67-jarige man uit het Groningse Beerta wordt verdacht van ontvoering van zijn kinderen Jeffrey (10) en zijn zusje Emma (8).

12 uur geleden