Ilicic na vier doelpunten: Atalanta is geen verrassing meer
VALENCIA (ANP) - Met vier doelpunten in de uitwedstrijd tegen Valencia zorgde Josip Ilicic voor een unicum in de Champions League. Zelfs Lionel Messi en Cristiano Ronaldo scoorden nooit vier keer in een uitwedstrijd in de knock-outfase. "Hoe ouder, hoe beter", zei de 32-jarige Sloveen over zijn eigen prestaties. De schaduwspits met het rugnummer 72 verkeert in blakende vorm.
In de Italiaanse voetbalcompetitie Serie A, die vanwege het nieuwe coronavirus tot zeker begin april is stilgelegd, maakte Ilicic al vijftien doelpunten. In de Champions League staat de teller op vijf goals, allemaal gemaakt in de achtste finales tegen Valencia: één in Milaan (4-1) en vier bij de return in het lege Mestalla-stadion (3-4).
"Ik heb plezier op het veld en wil me blijven verbeteren", aldus Ilicic. Hij begon met Atalanta de groepsfase van de Champions League met drie nederlagen, maar de Italiaanse debutant in het belangrijkste Europese bekertoernooi pakte daarna zeven punten en wist zich zo alsnog te plaatsen voor de knock-outfase. "We zijn nu geen verrassing meer. We doen geweldige dingen en we verdienen het om hier te staan."
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
13 uur geleden