Ihattaren traint voorlopig individueel bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Mohamed Ihattaren traint voorlopig individueel bij Ajax. De 20-jarige Utrechter ontbrak de afgelopen weken bij zijn club vanwege privéredenen. Ihattaren plaatste dinsdag op Instagram een foto van zichzelf met op de achtergrond het trainingsveld van Ajax, met daarbij de tekst 'Back in business'.
Ajax laat weten dat Ihattaren deze week is gestart met een individueel trainingsprogramma om fysiek fit te blijven. "Komende week voeren de club en de speler gesprekken om te kijken hoe het vervolgtraject zal verlopen", aldus de landskampioen.
Opvallend genoeg heeft Ihattaren (voorlopig) geen rugnummer gekregen. Ajax publiceerde op de website de lijst met rugnummers voor dit seizoen, maar daarop ontbreekt Ihattaren. Hij voetbalde vorig seizoen met nummer 27. Dat rugnummer is nu vrij.
Ajax huurt de oud-PSV'er sinds afgelopen winter van Juventus. Vanwege een flinke trainingsachterstand duurde het lang tot Ihattaren kon debuteren voor de Amsterdammers. De aanvallende middenvelder maakte in de voorbereiding op dit seizoen een fitte en scherpe indruk.
Ihattaren ging enkele weken geleden echter niet mee op trainingskamp naar Oostenrijk, volgens Ajax omdat hij niet fit was. De Telegraaf meldde zondagavond dat de Marokkaan afwezig was vanwege bedreigingen uit het criminele milieu als gevolg van zijn relatie met een jonge vrouw. Veiligheidsexperts zouden het daarom niet verantwoord hebben gevonden om hem op de club te laten komen. Ajax, de politie en de zaakwaarnemer van Ihattaren wilden niet reageren op dat bericht.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
13 uur geleden