Ihattaren traint voorlopig individueel bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Mohamed Ihattaren traint voorlopig individueel bij Ajax. De 20-jarige Utrechter ontbrak de afgelopen weken bij zijn club vanwege privéredenen. Ihattaren plaatste dinsdag op Instagram een foto van zichzelf met op de achtergrond het trainingsveld van Ajax, met daarbij de tekst 'Back in business'.
Ajax laat weten dat Ihattaren deze week is gestart met een individueel trainingsprogramma om fysiek fit te blijven. "Komende week voeren de club en de speler gesprekken om te kijken hoe het vervolgtraject zal verlopen", aldus de landskampioen.
Opvallend genoeg heeft Ihattaren (voorlopig) geen rugnummer gekregen. Ajax publiceerde op de website de lijst met rugnummers voor dit seizoen, maar daarop ontbreekt Ihattaren. Hij voetbalde vorig seizoen met nummer 27. Dat rugnummer is nu vrij.
Ajax huurt de oud-PSV'er sinds afgelopen winter van Juventus. Vanwege een flinke trainingsachterstand duurde het lang tot Ihattaren kon debuteren voor de Amsterdammers. De aanvallende middenvelder maakte in de voorbereiding op dit seizoen een fitte en scherpe indruk.
Ihattaren ging enkele weken geleden echter niet mee op trainingskamp naar Oostenrijk, volgens Ajax omdat hij niet fit was. De Telegraaf meldde zondagavond dat de Marokkaan afwezig was vanwege bedreigingen uit het criminele milieu als gevolg van zijn relatie met een jonge vrouw. Veiligheidsexperts zouden het daarom niet verantwoord hebben gevonden om hem op de club te laten komen. Ajax, de politie en de zaakwaarnemer van Ihattaren wilden niet reageren op dat bericht.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
3 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
12 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
14 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
16 uur geleden